Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

FAQJaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zlecenia w Flashbay, od zamówienia do dostawy, jest najszybszy na świecie i szanowany w naszej branży. Większość naszych produktów dostępnych jest w ciągu 5 dni roboczych (dla zamówień od 10 fo 10 000 sztuk).

Zobacz poszczególne etapy realizacji zelecenia, od zamówienia do dostawy:
Otrzymaj wycenę
Dni robocze od daty zamówienia Właściwe dane* Co się dzieje tego dnia?
0
piątek, 7 sierpnia 2020 Twoje zamówienie na Vista Ładowarka samochodowa, z logo Twojej firmy i z zapisanymi danymi (przykład).
1
piątek, 7 sierpnia 2020 Części składowe Twojego zamówienia są sortowane w trakcie przygotowań do produkcji.
2
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 Części składowe Twojego zamówienia są sortowane w trakcie przygotowań do produkcji.
3
wtorek, 11 sierpnia 2020 Składanie produktu i umieszczanie na nim Twojej grafiki.
4
środa, 12 sierpnia 2020 Twoje zamówienie jest sprawdzane pod względem jakości i przygotowywane do wysyłki.
5
czwartek, 13 sierpnia 2020 Twoje zamówienie jest w drodze z fabryki Flashbay.
6
piątek, 14 sierpnia 2020 Dostawa Twojego zamówienia.
*Prosimy pamiętać, że wszystkie szczegółowe informacje o zamówieniu muszą być potwierdzone, zanim przystąpimy do realizacji:
Radzimy, aby skontaktować się z Flashbay kilka dni wcześniej niż standardowy czas realizacji, jeśli chciałbyś wykorzystać nasz produkt na nadchodzącym wydarzeniu - to pozwoli na wysłanie wyceny, dowodu graficznego i zorganizowanie wysyłki próbek.

Mimo że nasze osiągnięcia w zakresie terminowości są światowej klasy, czasami dostawa może się opóźnić ze względu na okoliczności poza naszą kontrolą, np. opóźnień kurierskich z powodu utrudnień pogodowych. Polecamy klientom zamówienie kilka dni wczećniej niż zwykle jeśli produkt potrzebny jest na określone wydarzenie.