Expand
Expand USB Hub
Hub USB Expand zapewnia zarówno szybki transfer danych jak i możliwość ładowania - dzięki trzem portom USB 2.0 i jednemu portowi USB 3.0 można podłączyć wiele urządzeń jednocześnie. Do modelu dołączony jest także kabel USB-C. Expand jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, takimi jak pendrive'y, dyski twarde, czytniki kart, klawiatury, myszy i wiele innych. Na wspaniałej i trwałej obudowie ze stopu aluminium można umieścić Twoje logo metodą sitodruku lub graweru laserowego.

6 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 10 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w środa, 3 lipca 2024

Kolory

Srebrny

Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

USB Hub Drukowanie sitowe
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie sitowe:
Przód (powierzchnia): 70mm X 8mm
Tył (powierzchnia): 70mm X 8mm

Grawerowanie laserem:
Przód (powierzchnia): 70mm X 8mm
Tył (powierzchnia): 70mm X 8mm

Drukowanie sitowe

Na pokazany produkt można nanieść logo wykonane techniką… sitodruku (metoda najcz궛ciej stosowana). Nasze ceny obejmują zadruk (do 4 kolorów) po obydwu stronach produktu. Grafika loga dla tych produktów powinna być przesłana w formatach wektorowych takich jak: eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być zamienione na krzywe, a kolory bez przejść tonalnych czy gradientów.

Grawerowanie laserem

Pokazany produkt może być‡ grawerowany laserem. Grawerowanie daje stylowo bardzo profesjonalny efekt koń„cowy. Nasze ceny obejmują… grawerowanie na wszystkich dostępnych obszarach produktu. Grafika loga dla tych produktów powinna być przesłana w formacie wektorowym takim jak: eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być‡ zamienione na krzywe, a kolory na “pełne” - bez tonacji i odcieni.

Nazwy indywidualne

Na każdym z modeli  możemy wygrawerować unikalną nazwę lub numer seryjny, które będą obok Twojego logo czy hasła reklamowego.
Dowiedz się więcejPełne wytyczne znakowania
Pobierz PDF Produktu
Zobacz wymiarowy schemat

Zalety

  • Hub Expand to trzy standardowe porty USB 2.0, jeden port USB 3.0 oraz elastyczny kabel USB-C.

  • Kompatybilność z ogromną gamą urządzeń.

  • Two Dedicated Branding Areas

  • Niesamowicie popularny pomysł na prezent firmowy

Zestaw

Twój hub USB
(Biodegradowalne
ekologiczne woreczki)

Pakowane w półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe.

Usługi

Expand Nazwy indywidualne

Nazwy indywidualne

Na każdym z modeli  możemy wygrawerować unikalną nazwę lub numer seryjny, które będą obok Twojego logo czy hasła reklamowego.

Akcesoria

Expand - Markowy koncentrator USB
Fabric Bag
Materiałowa sakiewka jest wytrzymała i miękka w dotyku. Stworzona by dodatkowo chronić twój spersonalizowany gadżet, gdy go nie używasz. Jest niezwykle użyteczna i dzięki dodatkowemu ściągaczowi z przodu, produkt na pewno z niej nie wypadnie.
Zobacz galerię obrazów
Zobacz wymiarowy schemat
Expand - Markowe koncentratory USB Expand - Markowe koncentratory USB
Pudełko magnetyczne długie
Pudełko magnetyczne długie to ma w środku piankę wyciętą pod kształt produktu. Wierzch pudełka, które wykonane jest z przeźroczystego plastiku, może być zadrukowany Twoim logo (sitodruk).
Zobacz galerię obrazów
Zobacz wymiarowy schemat
Pełne wytyczne znakowania
Expand - Markowy koncentrator USB Multi
Triple Head Cable Upgrade
Triple Head Cable nadaje się zarówno do urządzeń z Androidem jak i produktów Apple, gdyż posiada potrójne złącze - Micro-USB, Lightning oraz konektor typu USB-C. Solidna budowa i wykonanie sprawiają, że Triple Head Cable świetnie zastąpi standardowy kabel USB.
Zobacz galerię obrazów

Wymiary i waga

Długość: 210mm (8.3 Cali)
Szerokość: 7.26mm (0.29 Cali)
Wysokość: 17.2mm (0.68 Cali)
Waga: 18 gram (0.63 Uncji)

Środowisko naturalne

RoHS Ten produkt jest w pełni zgodny z dyrektywą RoHS (EU Restriction of hazardous substances).