Rondo
Rondo Kubek podróżny

Kubki podróżne Rondo Wycena

Nasz kubek podróżny Rondo posiada podwójne ścianki izolacyjne, które utrzymują temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rondo może się również poszczycić wytrzymałą pokrywką Tritan™ easy-sip, wolną od BPA i innych nieprzyjemnych substancji chemicznych. Możemy wykonać sitodruk lub grawerowanie laserowe Twojego logo na boku Rondo z zachowaniem pięknych, precyzyjnych szczegółów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zapytać o branding, ceny, próbki i informacje o dostawie.

10 dni od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 25 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w poniedziałek, 19 grudnia 2022

Pojemności


320ml

Kolory

Czarny

Biały

Srebrny


Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

Kubek podróżny Drukowanie sitowe
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie sitowe:
70mm X 40mm

Grawerowanie laserem:
30mm X 55mm
Drukowanie sitowe
1-3Kolory

Drukowanie sitowe

Na pokazany produkt można nanieść logo wykonane techniką… sitodruku (metoda najcz궛ciej stosowana). Nasze ceny obejmują zadruk (do 4 kolorów) po obydwu stronach produktu. Grafika loga dla tych produktów powinna być przesłana w formatach wektorowych takich jak: eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być zamienione na krzywe, a kolory bez przejść tonalnych czy gradientów.

Grawerowanie laserem

Grawerowanie laserem

Pokazany produkt może być‡ grawerowany laserem. Grawerowanie daje stylowo bardzo profesjonalny efekt koń„cowy. Nasze ceny obejmują… grawerowanie na wszystkich dostępnych obszarach produktu. Grafika loga dla tych produktów powinna być przesłana w formacie wektorowym takim jak: eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być‡ zamienione na krzywe, a kolory na “pełne” - bez tonacji i odcieni.

Nazwy indywidualne

Nazwy indywidualne

Na każdym z modeli  możemy wygrawerować unikalną nazwę lub numer seryjny, które będą obok Twojego logo czy hasła reklamowego.
Dowiedz się więcejPobierz PDF Produktu
Pełne wytyczne znakowania
Zobacz wymiarowy schemat

Funkcje

 • Przyjazny środowisku, wielokrotnego użytku

 • Duże pole znakowanie dla Twojego logo

 • Na gorące i zimne napoje

 • Trwała obudowa z tworzywa Tritan™

 • Izolowana próżniowo

 • Wysokiej jakości stal nierdzewna przeznaczona do kontaktów z żywnością (18/8)

 • Wolne od BPA
  Rondo - Wolne od BPA
  • Produkt wykonany z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów
  • Bez szkodliwych substancji
  • Spełnia standardy pojemników na napoje
  • Produkt certyfikowany i testowany
  Używamy tylko najbezpieczniejszych materiałów. Ten produkt posiada certyfikat: Wolne od BPA.
  Flashbay Design Team

 • Można myć w zmywarce
  Rondo - Można myć w zmywarce
  Wiele z naszych modeli z gamy drinkware można myć w zmywarce. Jednak zawsze zalecamy ręczne mycie produktu, gdy tylko jest to możliwe. Wynika to z 3 głównych powodów:
  1. Przez cały okres użytkowania produktu, wielokrotne mycie w gorącej wodzie może spowodować, że nadrukowane logo z czasem wyblaknie, odklei się lub zniekształci.
  2. Powtarzające się mycie w zmywarce w gorącej wodzie może uszkodzić uszczelki ochronne, które stosujemy w naszych modelach.
  3. Mycie ręczne zapewnia dokładniejsze czyszczenie.
  Uwaga: Pogorszenie wyglądu i/lub funkcjonalności produktów z gamy drinkware spowodowane użyciem zmywarki nie będzie objęte gwarancją na produkt.
  Flashbay Design Team

Zestaw

Twój podróżny kubek
Kraft - pudełko tekturowe

Akcesoria

Rondo - Promocyjne kubki podróżne
Tekturowa tuba (duża) z opcją znakowania
Nasza tekturowa tuba jest praktycznym dodatkiem, dzięki któremu bezpiecznie przechowasz spersonalizowane produkty promocyjne. Tuba jest wykonana z wysokiej jakości kartonu o wysokiej gęstości, który jest produkowany w 60% z materiałów pochodzących z recyklingu. Możemy oznakować zarówno pokrywkę, jak i samą tubę Twoim logo, hasłem czy adresem internetowym
Zobacz galerię obrazów
Zobacz wymiarowy schemat
Powierzchnia druku

Usługi

Rondo Nazwy indywidualne

Nazwy indywidualne

Na każdym z modeli  możemy wygrawerować unikalną nazwę lub numer seryjny, które będą obok Twojego logo czy hasła reklamowego.

Najnowsze opinie o Rondo

18 listopada 2022

Serdecznie polecam współpracę z Flashbay

Bardzo szybkie i profesjonalne działanie. Szybki termin realizacji. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie, wyceny i wizualizacje były przesyłane bardzo szybko. Pozytywny kontakt i uważność na klienta na każdym etapie realizacji. Jakość otrzymanych produktów bardzo dobra. Dziękujmy!
RON
27 września 2022

Zamówienie kubki termiczne

Kontakt oraz obsługa zamówienia na bardzo wysokim poziomie szybko i bez problemów. Pani Ewa profesjonalne podejście do klienta, bardzo pomocna.
Izabela
15 października 2021

Profesjonalizm do kwadratu

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i miło!
Monika Filipczuk
8 października 2021

Kubek podróżny Rondo

Zamówiłem personalizowane kubki podróżne Rondo z nadrukiem. Towar, który otrzymałem był świetnej jakości, i co ważne krótki czas realizacji. Poza tym doskonały kontakt i przemiła obsługa. Zapewne nie jest to moje ostatnie zamówienie w tej firmie. Gorąco polecam.
Andrzej M.
5/5 Ocena Trustpilot Czytaj wszystkie 2853

Wymiary i waga

Długość: 120mm (4.7 Cali)
Średnica: 89mm (3.5 Cali)
Waga: 190 gram (6.7 Uncji)