Draft
Draft Notatnik
Notatnik Draft to rewelacyjny model w formacie A5, który idealnie nadaje się na firmowy prezent, wydarzenie lub konferencję. Posiada okładkę wykonaną ze sztucznej skóry i tektury, na której umieszczamy logo firmy. Draft posiada również poręczny uchwyt na długopis i zawiera 160 stron w linie na białym papierze.

9 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 10 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w poniedziałek, 8 lipca 2024

Kolory

Czarny

Biały

Granatowy

Brązowy

Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

Notatnik Drukowanie cyfrowe
Oznaczenie powierzchni druku
Drukowanie cyfrowe:
120mm X 180mm
Wytłaczanie:
105mm X 70mm
Foil Embossing:
105mm X 70mm

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.

Wytłaczanie

Pokazana powierzchnia skóry może być wytłoczona. Podczas procesu tł‚oczenia, logo jest trwale wykonywane na powierzchni skóry za pomocą metalowych brył w połączeniu z wysoką temperaturą oraz ciśnieniem. Proces tłoczenia odbywa się metodą… trójwymiarową, która daje niezwykle zaskakujący efekt końcowy. Metoda ta nie jest odpowiednia dla loga zawierającego dużo drobnych szczegółów lub kiedy logo musi się™ pojawić‡ na małych obszarach. Nasze ceny obejmują… tłoczenie na wszystkich dostępnych obszarach. Grafika loga dla tych produktów powinna być‡ przesł‚ana w formacie wektorowym takim jak:eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być‡ zamienione na krzywe, a kolory na “pełne” - bez tonacji i odcieni.Pełne wytyczne znakowania
Pobierz PDF Produktu
Zobacz wymiarowy schemat

Zalety

  • Miękka okładka

  • Biały papier

  • 160 stron

  • Niesamowicie popularny pomysł na prezent firmowy

  • Stylowa, funkcjonalna, do codziennego użytku

Zestaw

Twój notatnik
(Biodegradowalne
ekologiczne woreczki)

Pakowane w półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe.

Wymiary i waga

Szerokość: 148mm (5.8 Cali)
Wysokość: 210mm (8.3 Cali)
Waga: 289 gram (10.2 Uncji)