Softy
Softy Notatnik
Kieszonkowy notatnik Softy A6 - wygodny i poręczny model z miękką okładką ze sztucznej skóry, na której można umieścić logo firmy. Idealny do biura, na zajęcia lub w podróży. Softy zawiera 160 stron w linie z białego papieru. Posiada również poręczny uchwyt na długopis. Skontaktuj się z nami już dziś aby otrzymać aktualne ceny, próbki i sprawdzić czasy dostaw.

10 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 25 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w poniedziałek, 6 maja 2024

Kolory

Czarny

Biały

Granatowy

Brązowy

Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

Notatnik Drukowanie cyfrowe
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie cyfrowe:
90mm X 130mm

Wytłaczanie:
75mm X 80mm
Drukowanie cyfrowe

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.

Wytłaczanie

Wytłaczanie

Pokazana powierzchnia skóry może być wytłoczona. Podczas procesu tł‚oczenia, logo jest trwale wykonywane na powierzchni skóry za pomocą metalowych brył w połączeniu z wysoką temperaturą oraz ciśnieniem. Proces tłoczenia odbywa się metodą… trójwymiarową, która daje niezwykle zaskakujący efekt końcowy. Metoda ta nie jest odpowiednia dla loga zawierającego dużo drobnych szczegółów lub kiedy logo musi się™ pojawić‡ na małych obszarach. Nasze ceny obejmują… tłoczenie na wszystkich dostępnych obszarach. Grafika loga dla tych produktów powinna być‡ przesł‚ana w formacie wektorowym takim jak:eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być‡ zamienione na krzywe, a kolory na “pełne” - bez tonacji i odcieni.Pełne wytyczne znakowania
Pobierz PDF Produktu
Zobacz wymiarowy schemat

Zalety

  • Miękka okładka

  • Biały papier

  • 160 stron

  • Gramatura: 80g. kartki w linie

  • Niesamowicie popularny pomysł na prezent firmowy

  • Stylowa, funkcjonalna, do codziennego użytku

Zestaw

Twój notatnik
(Biodegradowalne
ekologiczne woreczki)

Pakowane w półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe.

Usługi

Softy Duże wytłaczanie

Duże wytłaczanie

Możemy wytłoczyć Twoje logo na dużej powierzchni za dodatkową jednorazową opłatą. Już dzisiaj zapytaj nas o szczegóły znakowania oraz informację cenową.

Wymiary i waga

Szerokość: 106mm (4.2 Cali)
Wysokość: 148mm (5.8 Cali)
Waga: 143 gram (5 Uncji)