Corporate
Corporate Zestaw upominkowy

Zestawy Corporate Otrzymaj wycenę

The Corporate  zawiera 4 produkty - pamięć USB w naszym akcesorium Magnet Box, kubek podróżny, bezprzewodową ładowarkę i torbę. Na każdym z tych produktów można umieścić logo, slogan i inne elementy, także górna część pudełka upominkowego może być oznakowana. Niektóre modele w pudełku upominkowym można zastąpić inną opcją. Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie cen, znakowania, czasu dostawy i opcji kombinacji.
10 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 10 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.


00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w wtorek, 9 lipca 2024

Etui upominkowe - obszar zadruku

Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie cyfrowe:
Przód (powierzchnia): 105mm X 102mm

Etui - kolory

Czarny

Opcje znakowania

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.Zestaw

Kubek podróżny
Pamięć USB
Ładowarka bezprzewodowa
Torby Tote
Gift Box