Stacje grawerunku laserowego

Stacje wgrywania danych

Maszyny montażowe USB

Maszyny frezujące

Dostawa do ponad 25 krajów

Maszyny tłoczące metale

Maszyny wytwarzające formy

Stacje sitodruku

Setki pracowników fabryki

O nasO nas

O nas

Od założenia firmy w 2003 roku, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji spersonalizowanych promocyjnych produktów elektronicznych i z dumą obsługujemy dziesiątki tysięcy Klientów na całym świecie.

Pomimo upływu ponad dwóch dekad, dalej śmiało patrzymy w przyszłość, zupełnie jak w 2003. Stały rozwój naszych produktów w nowatorskiej i zaawansowanej technologii sprawia, że Flashbay pozostaje, jak zawsze, doskonale przygotowany by spełnić wymagania zarówno małych przedsięiorstw jak i globalnych organizacji.

Wierzymy
, że podążanie za najwyższymi standardami było i jest kluczem w utrzymaniu naszej pozycji globalnego lidera w naszym sektorze:

Klienci: Wierzymy w budowanie lojalności Klientów poprzez dostarczanie najwyższej klasy produktów i doskonałej obsługi. Jesteśmy zwolennikami pionowego modelu biznesowego, który daje nam większą kontrolę i elastyczność w niemal każdym obszarze naszej działalności, w szczególności sprzedaży i bezpośredniej realizacji zamówień. Naszym celem jest nieprzerwane wyprzedzanie konkurencji w zakresie innowacyjnych produktów, szybkiej realizacji zleceń i fantastycznej jakości i ceny.

Zespół Flashbay: Sukces naszego zespołu tkwi w ciągłym zdobywaniu nowej wiedzy, a także ogromnych możliwościach nauki i rozwoju wraz z Flashbay.com. Naszą misją jest dalsze budowanie doskonałej kadry poprzez zwiększanie inwestycji w nasz zespół, (w pionie sprzedaży jak i produkcji).

Relacje: Wierzymy w budowanie efektywnych relacji z naszymi Klientami, partnerami i dostawcami. Szybko reagujemy na potrzeby Klientów, a także wspieramy otwartą i przejrzystą komunikację. Nieustannie sprawdzamy nasze działania, w celu opracowania skutecznie operującego biznesu bez zbędnej hierarchii i biurokracji.

Odpowiedzialność: Jako szybko rozwijająca się firma staramy się odpowiedzialnie udzielać się na światowym rynku. Dążymy do pełnego zrozumienia i poszanowania prawa, wartości i kultury w krajach, gdzie prowadzimy naszą działalność.

Nasza misja: Misją Flashbay jest dynamiczy rozwój, dzięki naszym staraniom w zakresie doskonałego serwisu, najwyższej jakości obsługi Klienta i wdrażaniu innowacyjnych produktów. Doskonałość w każdym aspekcie naszej działalności, to cel, do którego nieprzerwanie dążymy.