Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.
Stacje grawerunku laserowego

Stacje wgrywania danych

Maszyny montażowe USB

Maszyny frezujące

Dostawa do ponad 25 krajów

Maszyny tłoczące metale

Maszyny wytwarzające formy

Stacje sitodruku

Setki pracowników fabryki

O nasO nas

O nas

Od założenia firmy w 2003 roku, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji spersonalizowanych promocyjnych produktów elektronicznych i z dumą obsługujemy dziesiątki tysięcy Klientów na całym świecie.

Pomimo upływu ponad dekady ciągłego wzrostu, dalej śmiało patrzymy w przyszłość, zupełnie jak w 2003. Stały rozwój naszych produktów w nowatorskiej i zaawansowanej technologii sprawia, że Flashbay pozostaje, jak zawsze, doskonale przygotowany by spełnić wymagania zarówno małych przedsiebiorstw jak i globalnych organizacji.

Wierzymy
, że podążanie za najwyższymi standardami było i jest kluczem w utrzymaniu naszej pozycji globalnego lidera w naszym sektorze:

Klienci: Wierzymy w budowanie lojalności Klientów poprzez dostarczanie najwyższej klasy produktów i doskonałej obsługi. Jesteśmy zwolennikami pionowego modelu biznesowego, który daje nam większą kontrolę i elastyczność w niemal każdym obszarze naszej działalności, w szczególności sprzedaży i bezpośredniej realizacji zamówień. Naszym celem jest nieprzerwane wyprzedzanie konkurencji w zakresie innowacyjnych produktów, szybkiej realizacji zleceń i fantastycznej jakości i ceny.

Zespół Flashbay: Sukces naszego zespołu tkwi w ciągłym zdobywaniu nowej wiedzy, a także ogromnych możliwościach nauki i rozwoju wraz z Flashbay.com. Naszą misją jest dalsze budowanie doskonałej kadry poprzez zwiększanie inwestycji w nasz zespół, (w pionie sprzedaży jak i produkcji).

Relacje: Wierzymy w budowanie efektywnych relacji z naszymi Klientami, partnerami i dostawcami. Szybko reagujemy na potrzeby Klientów, a także wspieramy otwartą i przejrzystą komunikację. Nieustannie sprawdzamy nasze działania, w celu opracowania skutecznie operującego biznesu bez zbędnej hierarchii i biurokracji.

Odpowiedzialność: Jako szybko rozwijająca się firma staramy się odpowiedzialnie udzielać się na światowym rynku. Dążymy do pełnego zrozumienia i poszanowania prawa, wartości i kultury w krajach, gdzie prowadzimy naszą działalność.

Nasza misja: Misją Flashbay jest dynamiczy rozwój, dzięki naszym staraniom w zakresie doskonałego serwisu, najwyższej jakości obsługi Klienta i wdrażaniu innowacyjnych produktów. Doskonałość w każdym aspekcie naszej działalności, to cel, do którego nieprzerwanie dążymy.