Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

FAQCo to jest "dowód graficzny"?

Dowód graficzny jest dokumentem elektronicznym (zwykle w formacie pdf), który mozemy Ci dostarczyc w celu zilustrowania jak Twoje logo/szczególy beda wygladaly po umieszczeniu ich na danym produkcie.

Kliknij w ten obrazek, aby zobaczyc przykladowy dowód graficzny:

flash_drive_supplier

Oferujemy przygotowanie dowodów graficznych jako usluge bezplatna. Ponadto staramy sie wyslac Ci je e-mailowo w przeciagu 1-2 godzin od otrzymania Twojej grafiki (w godinach pracy: Pon-Piatek od 9:00 do 18:00). Po otrzymaniu dowodu graficznego nie ma obowiazku, aby zamówic. Jednak, jesli zdecydujesz sie na skorzystanie z naszych uslug, to Twój dowód graficzny bedzie stanowil podstawe do realizacji zlecenia. Dlatego tak wazne jest, abys byl zadowolony z wygladu produktu na dowodzie lub zarzadal ewentualnych poprawek:

Co nalezy sprawdzic na dowodzie graficznym:
  • Pisownia dowolnego tekstu, adresu strony internetowej itp
  • Pozycja logo/tekstu
  • Wielkosc i polozenie logo/tekstu
  • Referencje do kolorów Pantone ® (jesli dotyczy)
  • Nieprawidlowosci w wygladzie logo
  • Dopasowanie produktu do wytycznych marki

Warto zauwazyc, ze ta lista nie jest wyczerpujaca. Jesli zatwierdzisz dowód graficzny przy zamówieniu, od razu rozpocznie sie produkcja. Na tym etapie nie bedziemy mogli wziac odpowiedzialnosci za bledy, które widoczne byly na dowodzie.

Jak zazadac dowodu graficznego?

Zacznij od wypelnienia tego formularza

Odsprzedawcy: Handlowców zapewniamy, ze dowody wirtualne nie posiadaja logo Flashbay lub jakiegokolwiek odniesienia do naszej firmy.