Deluxe
Deluxe Zestaw upominkowy

Zestawy Deluxe Otrzymaj wycenę

The Deluxe to stylowe pudełko upominkowe, które zawiera 6 starannie dobranych produktów - kartę USB w  opakowaniu Magnet Box Card, metalową butelkę na wodę, bezprzewodową ładowarkę, torbę na ramię, zaślepkę na kamerkę internetową i długopis w naszym akcesorium Pen Tube. Każdy produkt może zostać opatrzony logo, sloganem i nie tylko - w tym również górna część pudełka. Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie cen, znakowania, terminów dostaw i opcji kombinacji.
10 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 10 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.


00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w wtorek, 9 lipca 2024

Etui upominkowe - obszar zadruku

Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie cyfrowe:
Przód (powierzchnia): 250mm X 112mm

Etui - kolory

Czarny

Opcje znakowania

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.Zestaw

Butelka na wodę
Długopis
Ładowarka bezprzewodowa
Karta USB
Zatyczka na kamery
Torby Tote
Gift Box