Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

FAQPamięci USB On The Go (OTG)

Niektóre z naszych modeli oferują podwójne złącze USB. Potocznie nazywane są pendrive'ami On The Go. Jedno złącze to zawsze standardowe, najpopularniejsze, określane jako Typ-A. Drugie z kolei, to w zależności od wyboru, albo USB-C albo micro-B.

Typ-C
Złącze typu C jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, które posiadają taki port, w szczególności najnowszy MacBook Pro, HP Spectre, Samsung Galaxy S8, smartfon Google Pixel i wiele innych. Lista urządzeń kompatybilnych z USB typu C będzie gwałtownie rosnąć w najbliższych latach.

Micro-B
Złącze typu Micro-B jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port USB tego samego typu, m.in. smartfony, tablety czy kamery cyfrowe.

Zalety pamięci USB z podwójnym złączem
Modele On the Go wyposażone są w dwa złącza, które umożliwiają użytkownikowi:
  • wykorzystać dodatkową przestrzeń na dane przy podłączeniu do tabletu czy smartfona; wystarczy podłączyć USB i przenieść pliki z urządzenia.
  • podłączenie do laptopa czy komputera poprzez standardowe złącze USB typu A
  • szybki transfer plików między urządzeniami ze złączem USB-C lub micro-B, a urządzeniem wyposażonym w USB-A
Pamięci USB On the Go to niesamowicie nowoczesny sposób promocji Twojej firmy. Wygoda i użyteczność podwójnego złącza z pewnością zostanie doceniona przez Klientów i partnerów biznesowych, którzy będą korzystać z Twoich spersonalizowanych pamięci przez długie lata.

Przy zamawianiu tego produktu na dany event, warto rozważyć rozdzielenie nakładu. Jeśli na przykład potrzebują Państwo 500 modeli Lynx, można zamówić 250 sztuk z końcówka typu C oraz 250 z końcówką typu Micro-B. Podczas eventu warto wtedy zapytać się, jaką końcówkę dany użytkownik preferuje.