FAQW jaki sposób umieszczamy Twoje logo na produkcie?

Sposób w jaki umieszczamy logo na Twoim produkcie jest zależny od rodzaju samego produktu oraz materiału z jakiego został on zbudowany. Poniżej znajduje się ogólny wgląd w każdą z metod jakie oferujemy w celu uzyskania najlepszych efektów graficznych odpowiadających Państwa wymaganiom i reprezentujących Państwa Firmę w najlepszym swietle.

Drukowanie sitowe: Idealny dla logo wykonanego od 1 to 4 oddzielnych kolorów


Sitodruk, to jedna z metod drukarskich charakteryzująca się ostrością krawędzi obrazu uzyskaną poprzez odpowiednie przygotowanie formy drukarskiej. Sito, zwane też siatką drukarską powleka sie emulsja światłoczułą i rozprowadza sie na niej farbę, która następnie jest przeciskana przez wolne, nie zasłonięte oczka siatki bezpośrednio na podłoże drukowe. Za pomocą sitodruku można drukować jedno- lub wielobarwnie. Sitodruk jest najbardziej odpowiedni do loga drukowanego w 1-4 kolorów nie mających żadnego cieniowania lub gradacji kolorów.

Przed wydrukowaniem kolory są dobierane przez Pantone® do koloru zaznaczonego na Wirtualnym Dowodzie (Co to jest Dowód Graficzny?

Flashbay używa najwyższej jakości produktów w celu zapewnienia maksymalnej trwałości wydruku. Posiadamy własny oddział doświadczonych techników drukarskich.

Drukowanie cyfrowe: Idealny dla logo /grafiki wykonanej w różnych kolorachNowe instalacje jakie posiadamy umożliwiają wykonywanie druku metodą cyfrowego, który jest podobny do stardartowego druku z pulpitu i może byc reprodukowany przez łączenie 4 kolorów (metoda znana jako CMYK). Flashbay stosuje tę technikę w połączeniu z żywicą poliuretanową co daje bardzo trwałe wykończenie. Produkt końcowy jest odporny na zarysy i wstrząsy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla loga drukowanego w wielu kolorach i różnych odcieniach. Flashbay posiada własny dział doświadczonych techników.

Grawerowanie laserem: Idealny dla loga wykonanego na materiałach trwałychGrawerowanie laserem daje bardzo dokładne i czyste wykończenie. Posiadamy maszyny grawernicze do każdego rodzaju drewna i metalu. Grawerowanie laserem to trwała, precyzyjna oraz efektowna technika wykończenia produktów. Wykonanie znakowania tą techniką sprawia, że artykuł jest na najwyższym poziomie estetycznym. Więc jak działa laser? Laser jest przeznaczony do dostarczania energii do powierzchni produktu w sposób, który przetwarza duży procent energii światła w ciepło. Obszar, w który uderza laser jest odparowywany i znak jest na produkcie. Cały proces jest sterowany komputerowo, położenie i ruch lasera jest dokładnie kontrolowane co pozwala osiągnąć pożądany efekt. Flashbay posiada wydział wyspecylizowanych doświadczonych techników grawerowania.

Wytłaczanie: Idealny dla zaprezentowania prostych logotypów na skórzanych modelachTłoczenie jest metodą znakowania, która umożliwia odtworzenie logotypu poprzez jego odciśnięcie w skórze, co daje niepowtarzalny efekt 3D. Metalowa "pieczęć" z logotypem jest przyciaskana do powierzchni materiału pod wysokim ciśnieniem i temperaturą. KIedy forma zostaje usunięta odwzorowanie logotypu pozostaje wytłoczone w skórze. Technika ta jest najbardziej odpowiednia dla prostych i stosunkowo dużych logotypów, które nie posiadają dużej ilości szczegółów. Nasi wykwalifikowani technicy wytłaczania zapewniają, że Państwa logo jest wykonane w oparciu o najwyższe standardy.