Vault
Vault Smartphone Portfel
Phone Wallet Vault to fantastyczne akcesorium, które jest kompatybilne z najnowszymi modelami iPhone (modele iPhone 12 oraz nowsze). Zewnętrzna część gadżetu wykonana jest z miękkiego w dotyku materiału ze sztucznej skóry, która jest gotowa, żeby oznakować ją Twoim logo wraz z najdokładniejszymi szczegółami. Dzięki magnesowi można łatwo i bezinwazyjnie założyć portfel Vault na Twój telefon. Skontaktuj się już dzisiaj z nami w sprawie cen, próbek oraz czasu realizacji. 

6 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 25 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w wtorek, 12 marca 2024

Kolory

Czarny

Brązowy

Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

Smartphone Portfel Drukowanie sitowe
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie sitowe:
48mm X 48mm

Drukowanie cyfrowe:
48mm X 48mm

Wytłaczanie:
48mm X 48mm
Drukowanie sitowe
1-4Kolory

Drukowanie sitowe

Na pokazany produkt można nanieść logo wykonane techniką… sitodruku (metoda najcz궛ciej stosowana). Nasze ceny obejmują zadruk (do 4 kolorów) po obydwu stronach produktu. Grafika loga dla tych produktów powinna być przesłana w formatach wektorowych takich jak: eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być zamienione na krzywe, a kolory bez przejść tonalnych czy gradientów.

Drukowanie cyfrowe

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.

Duże wytłaczanie

Duże wytłaczanie

We can Emboss your logo onto the large surface area for an additional one-off cost. Ask us about branding details and price information today.Pełne wytyczne znakowania
Pobierz PDF Produktu
Zobacz wymiarowy schemat

Zalety

  • Mocowanie za pomocą magnesu

  • Miękka w dotyku obudowa ze sztucznej skóry

  • Łatwy dostęp do Twoich najważniejszych kart 

  • Kompatybilny z modelem iPhone 12 oraz nowszymi

  • Duże pole znakowania dla Twojego logo

Zestaw

Twój phone wallet
(Biodegradowalne
ekologiczne woreczki)

Pakowane w półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe.

Usługi

Vault Duże wytłaczanie

Duże wytłaczanie

Możemy wytłoczyć Twoje logo na dużej powierzchni za dodatkową jednorazową opłatą. Już dzisiaj zapytaj nas o szczegóły znakowania oraz informację cenową.

Wymiary i waga

Długość: 99.5mm (3.9 Cali)
Szerokość: 65.5mm (2.6 Cali)
Wysokość: 4.2mm (0.17 Cali)
Waga: 31 gram (1.1 Uncji)