Rest
Rest Podstawka do smartfona
Podstawka do smartfona - Rest - to świetny prezent, który będzie używany codziennie. Kompatybilny ze wszystkimi ważnymi smartfonami, Rest został zaprojektowany tak, aby podpierać Twój telefon pod optymalnym kątem przy np. oglądaniu filmów. Twoje logo czy adres internetowy naniesiemy na 2 polach znakowania sitodrukiem lub drukiem UV. Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie cen i próbek.

6 dni roboczych od zamówienia do dostawy. W tym czasie wyprodukujemy, oznakujemy i dostarczymy zamówienie!
Zamówienia już od 10 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

00 godzin 00 minut 00 sekund pozostało do zamówienia dla dostawy w środa, 29 maja 2024

Kolory

Czarny

Pantone Refleks Niebieski C

Pantone Czerwony 186 C

Biały

Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

Podstawka do smartfona Drukowanie sitowe
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie sitowe:
65mm X 28mm

Drukowanie cyfrowe:
65mm X 28mm

Drukowanie sitowe

Na pokazany produkt można nanieść logo wykonane techniką… sitodruku (metoda najcz궛ciej stosowana). Nasze ceny obejmują zadruk (do 4 kolorów) po obydwu stronach produktu. Grafika loga dla tych produktów powinna być przesłana w formatach wektorowych takich jak: eps, ai, albo cdr. Czcionki powinny być zamienione na krzywe, a kolory bez przejść tonalnych czy gradientów.

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.Pełne wytyczne znakowania
Pobierz PDF Produktu
W jaki sposób klienci oznakowali ten model?
Zobacz wymiarowy schemat

Zalety

  • Zgrabny i funkcjonalny design

  • Zaprojektowany optymalnie dla większości smartfonów i tabletów

  • Dwa pola znakowania dla logo czy strony www

  • Wytrzymały - do codziennego użytku

Zestaw

Twoja podstawka
(Biodegradowalne
ekologiczne woreczki)

Pakowane w półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe.

Wymiary i waga

Długość: 133mm (5.2 Cali)
Szerokość: 5mm (0.2 Cali)
Wysokość: 40mm (1.6 Cali)
Waga: 17.5 gram (0.62 Uncji)