Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Konsultanci Flashbay

Jest wiele czynników, które sprawiają, że jesteśmy lepsi od konkurencji - świetne produkty, stylowe akcesoria, niskie ceny oraz niesamowita obsługa Klienta, dzieki naszemu zespołowi dedykowanych Konsultantów.

W kwietniu tego roku pisaliśmy o prostym systemie zamówień we Flashbay i o tym, że potrzebujemy tylko 5 dni roboczych od wyceny do dostawy państwa spersonalizowanych pendrive'ów. Tak szybki proces realizacji zamówienia możliwy jest między innymi dzięki naszym dedykowanym Konsultantom.

  

Na Państwa pierwsze zapytanie o wycenę staramy się odpowiedzieć w ciągu 15-45 minut. Odpowiedź przychodzi  bezpośrednio od Państwa dedykowango Konsultanta, który będzie z Wami na każdym kroku procesu. Państwa Konsultant:

- doradzi wybór najodpowiedniejszego spersonalizowanego modelu USB
- wyjaśni proces znakowania i przekaże wizualizację w formacie PDF
- omówi wszelkie dodatkowe opcje do Państwa zamówienia, jak np. ndywidualna powłoka Pantone, wgranie danych czy dobór akcesoriów
- ustali dokładną datę doastawy
- przeprowadzi przez proces płatności

Indywidualne podejście naszych Konsulatntów jest tym, co sprawia, że opinie na portalu Trustpilot  o naszej firmie są tak wysokie i że nasi Klienci wracają do nas po kolejne spersonalizowane pamięci USB.

Jeśli są Państwo gotowi zacząć współpracę ze swoim dedykowanym Konsultantem, wystarczy wypełnić formularz szybkiej wyceny.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.