Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Zaufaj Flashbay i naszym pamięciom USB

Ostatnie doniesienia medialne mogą wzbudzać wrażenie, że dyski USB są nową bronią hakerów, próbujących uzyskać dostęp do cennych informacji na naszych komputerach. Jednak w rzeczywistości jeśli zakupuje się tego typu urządzenia z zaufanego źródła, to nie ma potrzeby się martwić. W Flashbay jesteśmy dumni z faktu, że będąc właścicielem fabryki i w pełni nią zarządzając, możemy kontrolować każdy aspekt projektowania, produkcji i realizacji zamówień powierzonych nam przez naszych Klientów  z całego świata i ponad 150 tysięcy firm oraz organizacji. Możecie zamówić u nas w pełni nam ufając, gdyż:

  • jesteśmy właścicielami naszej fabryki i nie pozyskujemy pamięci USB z innych źródeł,
  • wszystkie instalowane sterowniki i dane dostarczane przez Klienta wgrywane są przez naszych
  • pracowników i nie zlecamy tego firmom zewnętrznym,
  • wysyłamy wszystkie zamówienia bezpośrednio do naszych Klientów w szczelnie zamkniętych opakowaniach i mamy pełną kontrolę nad naszymi przesyłkami.
Zgodnie z naszą wiedzą żaden z naszych konkurentów nie może zagwarantować wszystkich trzech wspomnianych wyżej punktów, a większość z nich działa jedynie jako pośrednicy dla zagranicznych fabryk.

Dlatego następnym razem, gdy chcecie zamówić pamięci USB dla Waszych cennych Klientów, współpracowników, pracowników, studentów lub innych osób, napisz lub zadzwoń do firmy Flashbay - zaufanego źródła pochodzenia pendrive'ów.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę lub bezpłatne próbki, a Twoje zamówienie spersonalizowanych pamięci USB zostanie dostarczone w ciągu jedynie 6 dni roboczych.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.