Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog Wladimir Klitschko i wgrywanie danych

W zeszłym miesiącu Władimir Kliczko zdziwił wszystkich podczas konferencji prasowej przed walką wagi ciężkiej z Anthony'm Joshuą na stadionie Wembley.

Jak widać na poniższym filmiku, zazwyczaj opanowany i zachowujący zimną krew, Władimir oznajmił widzom i fanom, że nagrał na pamięci USB swoją prognozę rezultatu walki. Pendrive został później wszyty w jego bokserski szlafrok i przekazany po walce na aukcję charytatywną.Walka uznana została za jedną z najlepszych w historii zawodowego boksu. Każdy z rywali był na deskach, zanim Anthony Joshua pokonał weterana i ikonę wagi ciężkiej w 11 rundzie.

Nagranie swoich przewidywań na USB przed walką, to z pewnością nowatorski przykład wgrywania danych, których trafność jeszcze pozostaje tajemnicą. Jakkolwiek fascynująca była to walka, obstawiamy, że Kliczko nie uwzględniał w nagraniu utraty pasów... mamy nadzieję jednak, że dzięki temu uda mu się zebrać pokaźną sumę na szczytny cel.

Jeśli chcieliby Państwo zamówić u nas usługę wgrywania danych na spersonalizowanych pamięciach USB, wystarczy wypełnić Formularz Szybkiej Wyceny, a jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuje się z Państwem wkrótce.


flashbay Autor: Chris Anguelov
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.