Twister

Blog Portable Flash Drive Apps do przenoszenia wszystkich aplikacji na PC

Prawdopodobnie jesteś już tak przyzwyczajony do posiadania laptop’a, netbook’a czy telefonu nowej generacji przy sobie, że łatwo przychodzi Ci zapomnieć, że czasami pojawi się potrzeba skorzystania z komputera należącego do kogoś innego, który nie będzie miał zainstalowanych wszystkich aplikacji niezbędnych do uzyskania dostępu do Twoich danych i dokończenia pracy.

Używanie PenDrive’a do przenoszenia danych stało się powszechną praktyką, ale jak przydatne okażą się Twoje pliki, jeśli nie masz dostępu do aplikacji potrzebnych do ich odczytania? Na szczęście, to pytanie należy do przeszłości, jako że istnieje wiele „przenośnych” aplikacji działających z PenDrive’a bez konieczności instalacji na PC. Możesz więc przenosić zarówno dane, jak i aplikacje, których potrzebujesz – wszystko czego potrzebujesz to komputer i jesteś gotowy do pracy.

Przenośne aplikacje uruchamiane z pamięci PenDrive’a posiadają wiele zalet - nie trzeba ich instalować jak w przypadku tradycyjnych plików, aplikacje można skonfigurować by zachowały te same ustawienia na każdym komputerze, mogą być również wykorzystane do ochrony prywatności poprzez skonfigurowanie ich tak by nie pozostawiały żadnych śladów na komputerze.

Przeczytaj więcej o pozostałych opcjach odwiedzając poniższe strony internetowe, gdzie dowiesz się, jak Twój PenDrive może ci lepiej służyć.

www.portableapps.com
www.pendriveapps.com


Teraz możesz przenosić wszystkie niezbędne aplikacje na niewielkim PenDrive’ie

Kilka przykładów dostępnych ˝przenośnych˝ aplikacji

flashbay Autor: Dave Barret
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.