Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Bransoletka USB dla Twoich fanów

YOGA TERROR, międzynarodowa grupa pochodząca z samego serca Polski, znalazła idealny sposób na kontakt z fanami z całego świata. Używając stylowego modelu Lizzard USB, zespół stworzył FanDrive - rewolucyjny gadżet dla swoich miłośników. Kupując spersonalizowaną bransoletkę Yoga Terror fani otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak: darmowe bilety, obniżki na wejściówki na koncert, bonusowe nagrania oraz możliwość uczestnictwa w projektach specjalnych (i ponadto pamięć USB o pojemności 4GB noszoną na nadgarstku!).

Bransoletki USB firmy Flashbay to świetny pomysł dla każego, kto poszukuje gadżetów promocyjnych, które będą używane na co dzień. Wykonane z elastycznego silikonu, dostępne w różnych kolorach, z dwoma polami nadruku na logotyp lub hasło reklamowe, to idealny sposób na dystrybucje nowego albumu, czy opasek na festiwale i koncerty.

Dystrybucja muzyki na pamięciach USB, bransoletkach czy kartach, staje się niezwykle popularna. Zobacz nasz ostatni wpis opisujący szwedzką grupę hip-hopową Näääk promującą swój najnowszy album na naszej karcie USB Wafer.

Yoga Terror USB FanDrive original viral video footage

USB Fan Drive


flashbay Autor: Sam Sanchez
1 Komentarze | Zostaw swój 
Don Theorist, LightCollective | 21 Dec, 2013
awesome idea... you could even distribute all your albums and link up with other artists to build that bigger musical picture that seems to be appearing all through music with a central Holy Spirit, to the limits licking out them magical lyrics, soul spiritual healing as the truth, love and Light starts revealing 
USB crew coming through and forever on TUNE... :)
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.