Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Modele USB z zadrukiem cyfrowym

Obecnie oferujemy 4 różne metody znakowania naszych pamięci. W zależności od modelu, Twoje logo może być naniesione sitodrukiem, grawerem laserowym, drukiem cyfrowym lub wytłoczone. Ten post skupia sie na druku cyfrowym, który sprawi, że Twoje pamięci USB będą wyróżniać się na tle iinych pendrive'ów.

W czasie, gdy powstaje ten wpis, mamy 4 modele, na których oferujemy zadruk cyfrowy - są to: Wafer, Light, Trix oraz Fin. Każdy z tych modeli posiada odpowiednio dużą przestrzeń, na której nanosimy wybrany przez Ciebie obraz.

Zadruk cyfrowy pozwala na połaczenie Twojego logo z niezwykle wyraźnym obrazem. Zdjęcie może pochodzić z Twoich zbiorów, lub od jednej z firm takich jak iStock. Jak widać na poniższych przykładach, ta metoda umożliwia bardzo krewtywne podejście do nadruku. Oczywiście, zawsze z checią pomożemy.


Znakowanie
Jak w przypadku standardowego drukowania, nasza technika zadruku cyfrowego łaczy 4 kolory znane jako CMYK w róznych proporcjach. Dzieki temu otrzymujemy wyraźne i ostre zdjęcie, gotowe do naniesienia na pole zadruku pendrive'a. Nasze modele Light i Fin pokryte są dodatkowo naklejką poliuretanową, podczas gdy Wafer i Trix zabezpieczone są przezroczystą naklejką. Dzięki temu naniesiony obraz chroniony jest przed zarysowaniami.

Chcesz otrzymać wycenę?
Po prostu wypełnij nasz Formularz Szybkiej Wyceny, a jeden z naszych dedykowanych Konsultantów skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.