Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Zaprojektowane z myślą o Tobie - Kinetic Series pendrives

Kilka miesięcy temu, zespół projektantów Flashbay dostał specjalne zadanie, aby zadzwonić do naszych klientów i dowiedzieć się jakie wzory PenDrive’ów chcieliby oni zobaczyć w naszej ofercie. Chcieliśmy mieć pewność, że nasze nowe produkty spełnią Wasze oczekiwania. Skontaktowaliśmy się z klientami pracującymi w różnych sektorach, od marketingu i zarządzania po dyrektorów szkół czy pracowników IT. Dzisiaj najlepsze z zgromadzonych pomysłów zamieniamy w rzeczywistość.

Po długiej i intensywnej pracy z dumą prezentujemy Kinetic Series. Linia oferowana wyłącznie przez Flashbay Kinetic Series eliminuje potrzebę używania zasuwki dzięki zastosowaniu unikalnego mechanizmu wysunięcia i kliknięcia. Kliknięcie w napęd powoduje, że końcówka USB wysuwa się i urządzenie gotowe jest do podłączenia do komputera. Kolejne kliknięcie sprawia, że końcówka wraca do pozycji wyjściowej, gdzie chroniona jest od uderzeń i wstrząsów, którym mogłaby być poddana w innym wypadku. Mechanizm kliknięcia powoduje, że model ten stanie się jednym z najbardziej uzależniających gadżetów na Twoim biurku. Nie mogę przestać bawić się swoim!

Kinetic Series nie miało być niczym skomplikowanym – to proste rozwiązanie i to sprawia, że działa tak dobrze. Jednocześnie funkcjonalne zintegrowane kółko pozwala na łatwe przymocowanie do smyczy lub zestawu kluczy, a Twoje logo może zostać nadrukowane na PenDrive’ie do czterech kolorów.

Jeśli szukasz inteligentnie zaprojektowanego i niepowtarzalnego PenDrive’a to Kinetic Series jest tym, co zdecydowanie warto zobaczyć!

Nasi klienci już polubili nową linię Kinetic Series

Kinetic Series Rainbow – nasze standardowe kolory

Możemy stworzyć produkt w wybranym przez Ciebie kolorze Pantone>

flashbay Autor: Sam Sanchez
1 Komentarze | Zostaw swój 
Stevan | 21 Apr, 2012
Need to make 3000 pcs pen drives Kinetic series 4Gb
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.