Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Firma Flashbay jest dostawcą pamięci Flash USB dla "Josh Davis Band"

Flashbay z dumą wspiera grupę muzyczną Josh Davis Band dostarczając im PenDrive’y, które mogą zostać zakupione podczas koncertów. Zespół oferuje swoim fanom możliwość nabycia PenDrive’ów sygnowanych swoją nazwą z wgranymi ścieżkami muzycznymi. Fani wracając na przyszłe koncerty mogą pobrać nowy materiał bezpośrednio na posiadanego PenDrive’a, co zepewia im dostęp do ich ulubionych piosenek.

Mając na uwadze, że standardowy dysk CD działa w oparciu o sferę tylko do odczytu, rozwiązaniem umożliwiającym zmianę plików jest wykorzytanie PenDrive’ów. Josh Davis Band w twórczy sposób wykorzystują funkcje naszego produktu, zachącając swoich fanów do uczestniczenia w koncertach, gdzie mają oni szansę zaktualizować posiadany już materiał muzyczny – takie rowiązanie jest atrakcyjne nie tylko dla zespołu, ale również jego fanów.

http://current.com/entertainment/music/90006658_cd-dinosaurs-go-extinct-for-reloadable-usb-flash-drives-the-jdbmp3dpk.htm


flashbay Autor: James Appleton
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.