Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog Flashbay i Fundacja WILD oraz Projekt Kayapo

Flashbay wyznaje zasadę, że warto dawać więcej niż brać. Nie tylko więc dbamy o naszych pracowników, ale również o środowisko naturalne poprzez programy, które przynoszą trwałe rezultaty. Z przyjemnością więc możemy poinformować, że udało się nam nawiązać ścisłą współpracę z Fundacją WILD oraz Projektem Kayapo, których założeniem jest ochrona i utrzymanie lasów deszczowych Amazonii wraz z ich autochtonicznymi plemionami.Nasze partnerstwo z Fundacją WILD pozwoli na zapewnienie zagrożonemu plemieniu Kayapo niezbędnych środków do obrony ich miejsc zamieszkania i pomoże w walce z wylesianiem cennych obszarów Amazonii. Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych założeń strategii Flashbay, co sprawia, że partnerstwo z fundacją jest dla nas niesamowicie istotne.

"Plemię Kayapo jest ostatnim efektywnie działającym bastionem opozycji przeciwko wyniszczaniu najważniejszych i jednocześnie najpiękniejszych części lasów deszczowych w tej części Brazylii", mówi Karl-Phillip Schlossstein, współzałożyciel Flashbay. "Nasz cały zespół Flashbay jest niesamowicie dumny z partnerstwa z Fundacją WILD i wspierania Kayapo."

Od ponad 40 lat Fundacja WILD wzmacnia zaangażowanie wielu podmiotów międzynarodowych, instytucjonalnych i kulturowych, dążąc do celu, którym jest wspólna i świadoma ochrona dzikiej przyrody. Nasze partnerstwo reprezentuje ciągły wysiłek na rzecz wzmocnienia świadomości na rzecz ochrony natury wraz z długofalowym i trwałym zaangażowaniem sektora prywatnego.
flashbay Autor: Natalie Murray
1 Komentarze | Zostaw swój 
Janet Abke, Flashbay Inc. | 26 Jul, 2017
I'm delighted to work at a company with a focus to make a difference in the world for future generations to come!
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.