Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Flashbay - rekrutacja 2018

Z ponad 50 nowymi produktami wprowadzonymi do oferty w 2017 roku,  Flashbay ma wielkie plany na 2018 rok. Działając w 5 międzynarodowych biurach i zatrudniając ponad 800 pracowników i współpracując  z  ponad 100 000 Klientów,  Flashbay stał się prawdziwie globalną organizacją. Aby kontynuować nasze plany i utrzymać pozycję globalnego lidera w dziedzinie technologii promocyjnej, jesteśmy w trakcie rekrutacji, aby znaleźć  utalentowanych pracowników, którzy  dołączą  do naszego  teamu.

  
"Rekrutacja nowych pracowników leży w samym centrum naszych planów dalszego rozwoju" - mówi Marie McLaughlin, HR Manager. "Ważne jest, abyśmy zatrudniali osoby, które podzielają najważniejsze wartości Flashbay, a nie tylko bazowali na ocenie umiejętności. Wszyscy pracownicy Flashbay to osoby ambitne i mierzące wysoko, jednak oprócz tego, w naszych pracownikach cenimy uczciwość, wytrwałość i postawienie Klienta na pierwszym miejscu".

Dzięki funkcjom obejmującym sprzedaż, projektowanie produktów, marketing, grafikę i inżynierię, wszystkie typy zmotywowanych i zdolnych talentów mogą dołączyć do rodziny Flashbay. Obecnie koncentrujemy się na zatrudnianiu pracowników sprzedaży w wielu biurach na całym świecie - od Mountain View w Kalifornii do Londynu i Sydney - aby skupić się na sprzedaży na kluczowych rynkach: USA, Europie, Australazji, Japonii i Południowej Afryce.


Pełną listę aktualnych ofert pracy Flashbay znajdziesz na naszej stronie poświęconej karierze.


flashbay Autor: Chris Anguelov
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.