Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Najczęściej zadawane pytania dotyczące powerbanków

W naszym najnowszym poście przedstawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące powerbanków oraz tego, jak możesz je wykorzystać, aby zwiększyć lojalność swoich klientów.

Jak działają powerbanki?

Powerbanki są niezwykle łatwe w obsłudze. Wystarczy najpierw naładować powerbank, a diody LED pokażą stan naładowania. Po pełnym naładowaniu można podłączyć telefon lub tablet do niego za pomocą kabla USB. Powerbank rozpocznie wtedy ładowanie urządzenia. Nic prostszego.

Jakie urządzenia mogą być ładowane przez powerbank?

Nasze powerbanki są kompatybilne ze wszystkimi głównymi producentami urządzeń, takimi jak Apple, Samsung, Android, Kindle i wiele innych.
Co oznacza pojemność mAh?
Powerbanki mają pojemność wyrażaną w mAh (miliamperogodzinach). Jest to wielkość  przechowywanej w powerbanku energii. Standardem branżowym jest to, że łączny ładunek przechowywany w ogniwach powerbanku jest podawany jako jego pojemność. Zasadniczo im większa jest liczba mAh, tym więcej razy można naładować urządzenie, zanim będzie potrzebne ponowne naładowanie baterii powerbanku. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Czy ładowanie urządzenia kilka razy dziennie jest bezpieczne?

Nasze powerbankij są niezwykle bezpieczne. Przeprowadzamy rygorystyczne kontrole bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów. Wszystkie nasze certyfikaty bezpieczeństwa są dostępne na naszej podstronie  w zakładce Certyfikaty. Wszystkie wzory certyfikatów bezpieczeństwa znajdują się również na poszczególnych podstronach każdego z produktów. Między innymi gwarantujemy: 
  • Wysokiej jakości baterie wiodących marek
  • Mocna obudowa chroniąca przed uderzeniami i uszkodzeniami
  • Zabezpieczenie typu Output over-current and over-voltage
  • Zabezpieczenie typu Input over-current and over-voltage
  • Wyłączenie Powerbanku w przypadku przegrzania
  • Zabezpieczenie przed zwarciem
  • Zabezpieczenie przed wyładowaniem elektrostatycznym (EDS)

Jak długo trwa ładowanie powerbanku?

Zależy to od pojemności (mAh) powerbanku. Dioda LED na naszych powerbankach pokaże ile baterii jest jeszcze do użycia.


Jaki jest okres eksploatacji powerbanków?

Przy prawidłowej obsłudze i przechowywaniu w chłodnym, suchym miejscu nie ma powodu, dla którego powerbank nie będzie działał przez kilka lat. Jeśli używasz go wiele razy dziennie, w końcu nadejdzie czas, w którym wydajność baterii będzie stopniowo spadać. To samo dotyczy wszystkich akumulatorów/baterii, niezależnie od tego, czy znajdują się w powerbankach, telefonach czy laptopach.

Czy powerbanki to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Prosta odpowiedź brzmi: tak! Jednym z głównych powodów, dla których Twoi Klienci uznają je za przydatne jest to, że są potrzebne na co dzień. Smartfony i tablety stały się tak dużą częścią codziennego życia, że często musimy ładować te urządzenia, gdy jesteśmy poza domem. To sprawia, że mały, przenośny i stylowy powerbank jest niezwykle popularnym produktem promocyjnym. Teraz wyobraź sobie swoje logo na swoim powerbanku, który dajesz Klientowi. Z pewnością będzie to promocja Twojej marki każdego dnia, za każdym razem gdy Klient będzie ładował swoje urządzenia mobilne.

Jakie modele i w jakim stylu?

1) Powerbanki aluminiowe


2) Powerbanki w formie karty


3) Skórzane powerbanki


4) Mini powerbanki


5) Powerbanki z latarką LED


6) Drewniane powerbanki


A jaki jest Twój ulubiony powerbank?

Na naszej stronie znajdziesz więcej niepowtarzalnych powerbanków, oraz znajdziesz formularz wyceny.

flashbay Autor: Sarah Chambers
2 Komentarze | Zostaw swój 
Jesrael , Hernandez painting | 06 Aug, 2018
Precio
Sammy Shabangu | 07 Aug, 2018
I love powerbank cause it helps on emergency events
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.