Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Top 5 gadżetów do telefonów

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez Smart Insights, 80% użytkowników internetu ma teraz smartfony.
To liczba jest prawdopodobnie bliższa 99% w twoim kręgu współpracowników!

Przedstawiamy 5 najpopularniejszych gadżetów telefonicznych, które pomogą Ci zwiększyć produktywność w Twoim biznesie kiedy jesteś w drodze.


1) Indukcyjna ładowarka do smartfona

Ładowarka indukcyjna, znana również jako ładowarka bezprzewodowa, oferuje wygodny i stylowy sposób ładowania telefonu. Nasze ładowarki indukcyjne są kompatybilne z urządzeniami obsługującymi Qi-enabled,  znane również jako bezprzewodowe urządzenia ładujące. Wystarczy położyć telefon na powierzchni ładowarki indukcyjnej i zacznie się ładować.  Wielu naszych klientów z małych firm używa ich w swoich biurach, wydarzeniach oraz w sklepach i kawiarniach.2) USB do smartfona

Gdy spotykasz się z Klientami, chcesz mieć możliwość zaprezentowania swojej pracy w podróży. Jednak przenoszenie dużych plików nadal wymaga bardzo szybkiego połączenia z Internetem, więc warto mieć  pamięć USB podłączaną do smartfona, dzięki czemu można uzyskać dostęp do informacji w drodze.

Właśnie dlatego posiadanie pamięci USB OTG z podwójnymi wejściami jest kluczowe. Pozwoli  to bezproblemowo przesłać dane z komputera lub urządzenia przenośnego przez port USB do smartfona. To wszystko sprawia, że jest to idealny towarzysz spotkań biznesowych, prezentacji dla klientów, a nawet do uwolnienia pamięci telefonu podczas robienia zdjęć i filmów dla Twojej firmy.  Uamięć USB z podwójnym napędem to połączenie oferujące standardowy port USB na jednym końcu i możliwość wyboru z  Micro-USB  lub USB-C  na drugim końcu.
3) Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth®


W czasie podróży ważne jest, abyś mógł swobodnie dzwonić do swoich pracowników I klientów. Czasem jednak trudną rzeczą jest prowadzić samochód i jednocześnie rozmawiać przez telefon. Dlatego też bezprzewodowe słuchawki Bluetooth®  idealnie nadają się jako gadżet do Twojego telefonu.

Pozwalają Ci one nie tylko na słuchanie muzyki na smartfonie w czasie podróży, ale także na bezprzewodowe prowadzenie rozmów.

Większość naszych Słuchawek Bezprzewodowych Bluetooth ® posiada  mikrofony, które umożliwiają wykonywanie i odbieranie telefonów w trakcie podróży.

Pozwala Ci to na wykonywanie połączeń bez konieczności szukania w pośpiechu kabla do telefonu lub też sięgania po niego aby odebrać połączenie.

Teraz możesz odbierać telefon zawsze na czas i cieszyć się wyższą jakością audio Twoich Bezprzewodowych Sluchawek  Bluetooth ®.

Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth ®pozwalają na łatwe parowanie z Twoim smartfonem więc zarówno urządzenia mobilne jak iPhone,  smartfon z Androidem lub też Windows z funkcją Bluetooth ® będą mogły bez problemu połączyć się z naszymi Słuchawkami.


4) Głośniki Bluetooth®
Głośniki Bluetooth® zapewniają wysoką jakość dźwięku bez konieczności korzystania z laptopa, tabletu lub smartfona. Dzięki głośnikom Bluetooth® możesz korzystać z dźwięku o lepszej jakości w poniższych przykładowych sytuacjach:
- Wyświetlanie prezentacji z dźwiękiem
- Prezentowanie swoich filmy biznesowe
- Na stanowisku podczas targów

- Wzmocnienie dźwięku podczas połączeń
- Muzyka w tle w Twoim sklepie i wielu innych miejscach
Aby się połączyć, po prostu włącz ustawienie Bluetooth® w swoim telefonie i upewnij się, że głośniki są również włączone. Synchronizuj oba urządzenia jednym kliknięciem przycisku. Możesz korzystać z głośników Bluetooth®  gdziekolwiek jesteś i nie musisz polegać na dźwięku z laptopa lub telefonu komórkowego. Urządzenie jest kompatybilne z urządzeniami mobilnymi iPhone i Android z Bluetooth®
 Dodatkową korzyścią jest to, że niektóre modele głośników Bluetooth® zawierają również mikrofon dzięki któremu można
zdalnie wykonować rozmowy.
5) Sprawdzony Power Bank

Większość właścicieli  firm musi  używać telefonu przez cały dzień. Ale co jeśli jesteś z dala od biura czy poza samochodem? Odpowiedź jest prosta: 
przenośny powerbank, który może naładować Twój telefon w krótkim czasie.
Nasza oferta Power Bankków  może być oznaczona Twoim logo, hasłem, adresem strony internetowej, szczegółami wydarzenia i wieloma innymi. Nasze modele są dostępne w szerokim zakresie mocy, od 2200 mAh aż do10,050 mAh.Możesz zobaczyć więcej unikalnych przykładów brandingowych dla Twojej firmy na naszej stronie internetowej, gdzie możesz także poprosić o wycenę.
Jeden z naszych dedykowanych Account Managerów wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Zapraszamy do komentowania poniżej; możesz też powiedzieć nam, jakie gadżety telefoniczne używasz w swojej firmie.


flashbay Autor: Sarah Chambers
2 Komentarze | Zostaw swój 
Edwin muzhingi | 14 Aug, 2018
Want power bank 10
.050mpa
Sarah Chambers, Flashbay | 14 Aug, 2018
Hi Edwin,

Thanks for getting in touch.

I have passed on your details to a dedicated Sales Account Manager who will be in touch with you very shortly.

I hope this helps,

Sarah at Flashbay
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.