Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Flashbay oferuje pamięci 3.0

Jako liderzy w branży spersonalizowanych pamięci USB jesteśmy dumni, iż mamy możliwość dostarczania naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązania, jakie ma do zaoferowania obecna technologia USB.

Właśnie dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy zaproponować opcję wyboru interfejsu 3.0 dla szerszej gamy modeli. Oprócz modelu Classic ten interfejs jest dostępny przy zakupie modeli: Event, Executive, Ink, Image, Kinetic, Nature, Pod, Pop oraz Twister.

Czym jest USB 3.0?

Większość pamięci USB korzysta z technologii 2.0. Specyfikacja 2.0 istnieje od 2002 roku i może przesyłać dane z maksymalną prędkością około 480 megabajtów na sekundę. Najnowsza specyfikacja 3.0 umożliwia transfer danych na poziomie aż 4.8 gigabajtów na sekundę. Wynika z tego, że interfejs 3.0 jest do 10 razy szybszy niż 2.0, co z kolei przekłada się na znacznie większą wydajność.

Czy rozmiar złącza jest inny?

Nie. Modele USB 3.0  po podłączeniu działają na tym samym porcie, jaki wykorzystują USB 2.0. Jedyna różnica to szybkość transferu danych, która będzie w pełni wykorzystana przy użyciu tych pamięci z komputerami wyposażonymi w nowoczesne porty USB 3.0.

Jak widać, nie ma żadnej różnicy w wielkości złącza


Jak zamówić wersję 3.0 przy następnym zamówieniu?

W dalszym ciągu będziemy korzystać z pamięci 2.0 jako domyślnej dla wszystkich zamówień, lecz jeśli wolisz opcję pamięci USB 3.0 lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na ten temat, zapytaj Twojego dedykowanego konsultanta.

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę spersonalizowanych pamięci USB, wypełnij prosty formularz już dziś, a w ciągu jedynie 6 dni roboczych możesz otrzymać swoje pendrive'y.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.