Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Ewolucja pamięci USB

W ramach naszego stałego zaangażowania w zapewnienie najbardziej atrakcyjnych, skutecznych i spersonalizowanych modeli pamięci USB czasami musimy zrezygnować ze starych wzorów, aby zrobić miejsce na nowe.

W 2013 roku wprowadziliśmy wiele nowych i ekscytujących modeli, a będzie jeszcze więcej do odkrycia w tym roku. Naszą filozofią jest utrzymanie spójnego i świeżego portfolio produktów, zamiast oferować coraz większą i mylącą gamę różnych modeli. Aby zapewnić, że nasz asortyment spełnia te wymagania, wraz z nadchodzącym rokiem wprowadziliśmy kilka zmian. Lecz proszę się nie martwić, gdyż mamy świetne, alternatywne propozycje dla wycofanych modeli, które pomogą Państwu w zwiększeniu atrakcyjności planowanych kampanii reklamowych jak nigdy dotąd!

Modele , które przeszły na emeryturę i zostały wpisane w Galerię Sław Flashbaya to: Alu, Tie, Canvas oraz Torpedo. Jeśli któryś z nich był Państwa preferowanym produktem, nie przejmujcie się, gdyż mamy szeroki wachlarz innych modeli i jesteśmy przekonani, że zrobią one na Państwu większe wrażenie niż ich poprzednicy.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać ofertę cenową na jeden z naszych produktów, proszę skontaktować z Państwa dedykowanym opiekunem lub wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Wyślemy Państwu wizualizację, która pokaże jak dany model będzie wyglądał z Państwa logtypem, wraz z ofertą dostosowaną do Państwa potrzeb.
clip_usb
Jeśli wcześniej zamawiali Państwo model Alu Flash Drive, sugerujemy produkty Ellipse lub Focus jako atrakcyjne alternatywy.


clip_usb
Jeśli model Tie USB był Państwa ulubionym, polecamy inne wielofunkcyjne pamięci takie jak Ink lub Pop.


clip_usb
Modele Trix oraz Image są idealną alternatywą dla Canvas USB Flash Drive.


clip_usb
Z kolei jeśli Torpedo był Państwa pierwszym, przy następnym projekcie proszę zwrócić uwagę na modele Pod oraz Kinetic.

flashbay Autor: Monica Olsen
1 Komentarze | Zostaw swój 
Braden Bills | 05 Apr, 2016
I think that it's interesting to see how USBs have been evolving. These would be the perfect things to give out for promotional reasons, too. Stuff like the pen that has a flash drive in it would be very useful for anyone who works in an office! Thanks for sharing!
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.