Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog Spersonalizowane butelki na wodę

Spersonalizowane butelki na wodę to jeden z najlepszych gadżetów promocyjnych 2019 roku na wszelkich konferencjach czy eventach na całym świecie. Niedawno dodaliśmy do naszej oferty kilka nowych modeli, aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu, a w 2020 roku wprowadzimy na rynek kolejne. Oto nasze najnowsze dodatki.

Refresh
To butelka na wodę w klasycznym stylu, posiada dwa powiększone miejsca na znakowanie Twoje logo. Refresh jest dostępna w dwóch rozmiarach 500m lub 750ml, a do wyboru jest 8 kolorów nakrętki, która może być również oznakowana.


Fit
Butelka na wodę Fit posiada poręczny uchwyt, który może być oznaczony Twoim logo. Dostępna również w dwóch rozmiarach i 8 kolorach nakrętek, Fit jest idealnym modelem na siłownię.


Wave
Butelka na wodę Wave posiada zintegrowaną słomkę w zakrętce. Obie strony butelki mogą być oznakowane Twoim logo, a na nakrętce znajduje się również pole do brandingu, gdzie możemy nanieść Twoje hasło czy adres strony internetowej.


Pacific
Butelka Pacific posiada miękką w dotyku końcówkę do picia, która jest chroniona przez bezpieczną pokrywkę na zawiasach. Na bokach i pokrywie można umieścić logo, slogan i adres strony internetowej.


Gotowy na wycenę?
Wystarczy odwiedzić naszą stronę Drinkware i przejrzeć naszą ofertę. Kiedy już będziesz gotowy, możesz wypełnić formularz szybkiej wyceny, a jeden z naszych Account Managerów będzie w kontakcie z Tobą w sprawie cen, próbek i opcji znakowania.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.