Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog Flashbay i kontynuacja wsparcia dla Fundacji WILD i projektu Kayapo.

W 2017 roku napisaliśmy o naszym partnerstwie z Fundacją WILD i projektem Kayapo; organizacją, która skupia się na ochronie i obronie lasu deszczowego Amazonii i jego rdzennej ludności. Z przyjemnością informujemy, że nasze stałe wsparcie trwa dalej i również w 2019 Flashbay przekazał kolejną darowiznę na rzecz Fundacji.


Jak wiele innych globalnych firm, już dawno doceniliśmy znaczenie przekazywania środków na cele charytatywne i fundacje w potrzebie. Tak jak pisaliśmy w 2017 roku, Kayapo są ostatnim skutecznym bastionem opozycji przeciwko niekończącemu się cyklowi niszczenia ważnych i widowiskowo pięknych lasów deszczowych w tej części Brazylii. Nabiera to jeszcze większego znaczenia, biorąc pod uwagę niedawne pożary w amazońskich lasach deszczowych.


Od ponad 45 lat Fundacja WILD wspiera i chroni naturalne siedliska na całym świecie. Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tej pięknej sieci oddanych ekologów, którzy chcą coś zmienić na świecie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat fundacji WILD i tego, co robią, odwiedź ich stronę internetową już dziś.

flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.