Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog Nasze świąteczne modele

Nasze modele świąteczne powracają i w tym roku. To doskonały pomysł na prezent dla klienta lub pracownika, który możemy oznakować Twoim logo i dostarczyć w krótkim czasie. Trzeba jednak działać szybko - w ofercie są tylko w niedługim czasie.

Model Christmas USB
Wykonany z pięknego, naturalnego drewna klonowego, model Christmas wygrawerujemy laserowo lub naniesiemy logo, adres internetowy czy hasło sitodrukiem. Kółko na klucze/smyczkę jest w standardzie.


Powerbank Maple Christmas
Możemy laserowo grawerować jeden z czterech świątecznych wzorów po bokach tego modelu. Pozostałe dwie strony (góra - dół) mogą być znakowane sitodrukiem lub grawerowane laserowo z Twoim logo, hasłem czy innymi elementami. Jak reszta naszych powerbanków model Maple także posiada wbudowaną latarkę LED.


Ładowarka bezprzewodowa - Forest Christmas
Edycja świąteczna tego modelu również oferuje dodatkowy wzór dookoła Twojego logo. Świetny pomysł na prezent świąteczny,. Forest jest kompatybilny z najnowszymi telefonami na rynku, w tym z najnowszymi modelami iPhone i Android.


Zestawy upominkowy Noel
Nasz zestaw Noel jest dostępny w różnych wersjach - idealny  pomysł na prezent biznesowy. W standardzie znakujemy wszystkie elementy zestawu przypisanymi do modeli technikami, w tym także etui.
Zainteresowany/a cenami i próbkami?
Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić formularz szybkiej wyceny. Będziemy wtedy w kontakcie w sprawie cen, możliwości znakowania oraz wysyłki próbek-atrap.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.