Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog Nasze eko-słomki

Cieszymy się, że możemy dodać do naszej oferty słomki wielokrotnego użytku, w samą porę na sezon prezentów świątecznych dla firm! Obecnie mamy do wyboru 3 wspaniałe modele. Wszystkie z nich mogą być oznaczone Twoim logo.
Funky
Nasza Funky słomka oferuje 4 opcje końcówek: czarną, białą, niebieską lub czerwoną. Elegancka metaliczna powierzchnia może być wygrawerowana laserowo Twoim logo czy adresem www. Funky w standardzie posiada czyścik i pakowana jest razem nim na poręcznym kartoniku.
 Fold
Fold
Fold to model, który odróżnia się od innych słomek wielokrotnego użytku, dzięki temu, że można go poskładać i schować do stylowego etui. Dodatkowo można go zamówić w komplecie ze smyczką. Idealny pomysł na gadżet na następną konferencję czy spotka nie firmowe.
  Straight
Straight jest pięknie zaprojektowanym modelem gotowym do znakowania Twoim logo. Lekki i wytrzymały materiał gwarantuje, że słomka będzie służyć długo, a Twoja marka będzie reklamowana za każdym razem.
 Gotowy/a na wycenę?
Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić formularz szybkiej oferty. Jeden z naszych przyjaznych opiekunów klienta skontaktuje się wtedy odnośnie próbek, cen i możliwości znakowania modelu.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.