Twister
Działamy bez zmian - dział sprzedaży i fabryka są gotowe do realizacji Państwa zamówień.

Blog W naszej ofercie butelka na wodę Nova

Na początku tego roku ogłosiliśmy wprowadzenie na rynek naszego asortymentu butelek na wodę i kubków podróżnych. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę. W tym miesiącu mamy przyjemność wprowadzić naszą butelkę na wodę Nova.

Uproszczony Styl
Butelka Nova jest dostępna w dwóch opcjach rozmiarowych: 500ml lub 750ml, oraz w dwóch opcjach kolorystycznych: srebrnej lub białej. Dzięki eleganckiej i stylowej linii butelki na wodę Nova, szybko staje się ona najpopularniejszym modelem z naszego asortymentu butelek na wodę i kubków podróżnych.


Gorący i Zimny
Dzięki technologi ekranowania izolacji Nova może przechowywać zarówno gorące, jak i zimne napoje. Nova jest idealna na kawę w podróży lub utrzymanie zimnej wody przez cały dzień.


Powiększony obszar znakowania
Podobnie jak wszystkie nasze modele, obszar znakowania dla Twojego logo jest traktowany z najwyższą uwagą. Butelka w rozmiarze 500ml posiada powierzchnię znakowania 80mm x 80mm. Butelka w rozmiarze 750ml oferuje powierzchnię znakowania 110mm x 85mm. Możemy oznakować sitodrukiem Twoje logo, slogan czy też adres strony internetowej zachowując precyzyjnie wszystkie szczegóły.


Używaj ponownie
Nova została zaprojektowana do wielokrotnego użytku. Pomaga to nie tylko środowisku ale też daje Twojej marce możliwość nieprzerwalnego eksponowania logo.


Gotowy na wycenę?
Wystarczy ze odwiedzisz naszą stronę z butelką Nova i wypełnisz formularz szybkiej wyceny a jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuje się z Tobą odnośnie cen i możliwości znakowania.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.