Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Najczęściej zadawane pytania związane z Bluetooth

We Flashbay oferujemy produkty audio, które mogą być oznaczone Twoim logo czy adresem internetowym. Wiele z naszych modeli jest kompatybilnych z technologią Bluetooth®, co oznacza, że możesz przesyłać muzykę i dźwięk z urządzenia przenośnego do głośnika lub słuchawek, bez konieczności stosowania przewodów.
W naszym najnowszym poście wymieniamy najczęściej zadawane pytania dotyczące technologii Bluetooth®. Możesz odpowiedzieć w sekcji komentarzy z innymi pytaniami, chętnie pomożemy.
1) Co to jest Bluetooth®?
Bluetooth® wykorzystuje technologię krótkich częstotliwości radiowych do przesyłania dźwięku z jednego urządzenia do drugiego, bez użycia kabli. Najczęściej z telefonu do głośnika lub do słuchawek.
2) Kto wynalazł technologię Bluetooth®?
Jaap Hartsen, holenderski inżynier elektryk, który oczywiście pasjonował się skandynawską historią (patrz poniżej).
3) O co chodzi z tą nazwą?
Nazwa Bluetooth® pochodzi od nazwiska Haralda "Bluetooth" Gormssona, który był królem Danii w latach 958 - 986. Między innymi Harald był odpowiedzialny za zjednoczenie Danii. W istocie technologia Bluetooth® łączy dwa urządzenia.
4) Jak bezpieczne jest Bluetooth®?
Technologia Bluetooth® wykorzystuje kilka warstw szyfrowania danych, co czyni ją jedną z najbezpieczniejszych technologii na świecie.


5) Jaki jest najlepszy zasięg Bluetooth®?
Obszar pomiędzy 0 a 10 metrów. Trochę dalej i należy się spodziewać, że Bluetooth® przestanie działać.
6) Czy mój telefon lub tablet Bluetooth® jest kompatybilny?
Każde popularne urządzenie przenośne lub tablet wyprodukowane w ciągu ostatnich 10 lat będzie prawdopodobnie kompatybilne z technologią Bluetooth®. Możesz sprawdzić ustawienia urządzenia, aby sprawdzić, czy Bluetooth® jest opcją łączności.

Szukasz spersonalizowanych urządzeń Bluetooth® ?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą modeli głośników Bluetooth®, czy słuchawek nausznych lub dousznych pod tym linkiem. Każdy z naszych modeli znakujemy Twoim logo, hasłem czy adresem strony www.

flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.