Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Nowe produkty

Jako lider w dziedzinie produktów promocyjnych, nieustannie projektujemy i wprowadzamy do naszej oferty nowe modele. W tym miesiącu mamy przyjemność ogłosić, że do katalogu produktów Flashbay dołączyły trzy nowe modele.

Marathon Drink Pouch
Dzięki pojemności 400 ml i elastycznej obudowie, Marathon jest fantastycznym prezentem na kolejną konferencję lub wydarzenie. Jest dostępny w czarnym, niebieskim lub białym kolorze.  Dzięki naszej zaawansowanej technice sitodruku możemy na nim nanieść Twoje logo, slogan czy adres strony internetowej. Funkcjonalny karabińczyk jest w standardzie.Multifunkcyjny długopis Star
Łącząc 5 narzędzi w 1 poręczny model, Star oferuje powiększone powierzchnie do sitodruku lub grawerowania laserowego  Twoim logo. Ergonomicznie zaprojektowane narzędzie Star zawiera rysik do tabletów, śrubokręt, linijkę, poziomicę i oczywiście jest długopisem.Uchwyt do smartfonów - Hoop
Kompatybilny ze wszystkimi smartfonami, Hoop to stylowy i wygodny uchwyt, który można łatwo przymocować do telefonu za pomocą samoprzylepnej powierzchni. Miejsce znakowania Hoop dla druku cyfrowego jest duże, a dzięki podpórce ten model jest idealny do oglądania filmów wideo na smartfonie.Wycena?
Zapoznaj się z naszymi produktami i wypełnij formularz szybkiej wyceny. Nasz account manger skontaktuje się wtedy z Tobą odnośnie cen, możliwości znakowania i darmowych próbek.

flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.