Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Flashbay wprowadza do oferty produkty do napojów

Każdego dnia na całym świecie spożywanych jest ponad 2,2 miliarda filiżanek kawy, z czego około 1 miliarda spożywanych jest w kubkach na wynos. Ma to ogromny wpływ na dobrostan naszego środowiska, który większość ludzi świadomie chce chronić. Nic dziwnego, że kubki do kawy wielokrotnego użytku zaczynają pojawiać się w Twojej lokalnej kawiarni, supermarkecie, a teraz w Flashbay.

Mamy przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek naszej nowej linii Drinkware, która obejmuje kubki podróżne wielokrotnego użytku i butelki na wodę. Wszystkie te produkty mogą być oznaczone Twoim logo, sloganem, adresem strony internetowej i nie tylko.

Przyjrzyjmy się bliżej modelom z oferty Drinkware.

Cafe
Kubek podróżny Cafe o pojemności 395 ml jest dostępny w kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym lub białym i posiada dwie duże powierzchnie na logo i hasło marki. Kiedy nie jest używany, składa się do kompaktowych rozmiarów. Możesz również użyć poręcznej pętelki na pokrywce, dzięki której przypniesz go do np. plecaka czy torby.Compresso
Popularny kubek podróżny, który można złożyć do poręcznego rozmiaru dysku, gdy nie jest używany. Compresso może pomieścić do 275 ml gorącego lub zimnego płynu, a na wieczku znajduje się miejsce na logotyp. Dostępny w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i białym.Nasza oferta Drinkware obejmuje również bidony na wodę:  Hydro i Vita - to świetny pomysł na imprezy i konferencje, super-popularny gadżet.

Hydro
Bidon na wodę Hydro posiada długą powierzchnię brandingową, która idealnie nadaje się na logotypy, slogany i adresy stron internetowych. Może pomieścić do 600 ml zimnej cieczy i posiada trzy opcje kolorystyczne zakrętki: czarny, niebieski lub biały.Vita
Dostępna w pojemnościach 750 ml lub 400 ml, butelka Vita jest praktycznym sposobem promowania Twojej marki. Elegancka metaliczna obudowa zewnętrzna może być zadrukowana metodą sitodruku lub grawerowana laserowo z Twoim logo. W komplecie karabińczyk.


Potrzebujesz wyceny?
Wystarczy odwiedzić naszą stronę produktów drinkware i zapytać o szybką wycenę. Jeden z naszych przyjaznych pracowników będzie wtedy w kontakcie w sprawie cen i możliwości brandingu.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.