Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Najlepsze produkty promocyjne na 2019 rok!

Najlepsze produkty promocyjne na 2019 rok!
Nowy rok, nowe trendy! Aby w pełni wykorzystać produkty reklamowe i rozwijać swój biznes, kluczowe jest, aby być na bieżąco. Oto lista najlepszych propozycji do wykorzystania przy promocji firmy w 2019!

Ładowarki bezprzewodowe
Ładowarka bezprzewodowa to nie tylko niezastąpiony towarzysz, to również doskonały sposób aby uniknąć ciągle plączących się kabli! Ładowarka bezprzewodowa jest jednym z najnowocześniejszych gadżetów technologicznych promujących Twój biznes i używana codziennie zapewnia niesamowitą ekspozycję Twojej marki.


Słuchawki douszne Bluetooth®
Słuchawki Bluetooth® zostały zaprojektowane, by pomóc promować Twoją markę każdej osobie słuchającej swojej muzyki w zabieganym dniu.  Dzięki wygodzie, jaką oferują słuchawki Bluetooth®, nikt nie wychodzi z domu bez nich, co daje Twojej marce świetną ekspozycję.


Aluminiowe butelki na wodę
Ugaś pragnienie i wykorzystaj okazję świetnej możliwości brandingu. Spersonalizowane butelki na wodę to idealny produkt, który reklamować będzie Twoją markę w miejscach gdzie zawsze jest wiele osób - biura, szkoły czy siłownie. Aluminiowe butelki na wodę ucieszą nie tylko ludzi dbających o zdrowy tryb życia, ale także tych, którym zależy na środowisku.  Duża powierzchnia znakowania dla Twojego logo czy hasła na tej stylowej butelce pozwoli promować Twoją markę za każdym razem, gdy pojawi się pragnienie!


Gotowy na wycenę?
Po prostu wypełnij nasz formularz szybkiej wyceny a account manager skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.