Twister

Blog Zachowaj prywatność: dlaczego powinieneś zasłonić kamerkę internetową

Zachowaj prywatność: Dlaczego powinieneś zablokować kamerę internetową
Prywatność i bezpieczeństwo cybernetyczne są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i każdy, kto korzysta z nowych technologii, z pewnością zyska na manualnej zaślepce do kamery internetowej. Indywidualne zasłonki kamer internetowych to też fantastyczne narzędzia promocyjne na wszelkich targach, eventach czy konferencjach - Twoi klienci będą Ci wdzięczni za ochronę prywatności!Dlaczego warto chronić siebie i klientów przed podglądaniem w sieci.
Większość nowoczesnych laptopów i komputerów stacjonarnych ma wbudowane kamery do prowadzenia wideokonferencji za pośrednictwem platform, takich jak Skype i Slack. Niestety, kamery mogą zostać zhackowane przez złośliwe oprogramowanie, które stale Cię monitoruje. Hacking kamer internetowych jest problemem, który może zagrozić bezpieczeństwu Twojej firmy lub organizacji. Aby zapewnić spokój ducha, wystarczy zakupić zasłonkę na kamerki internetowe.

Proste rozwiązanie problemu cyberprzestępczości?
Webcam Cover zakryje kamerkę komputera PC, laptopa, tabletu lub telefonu. Prawie wszystkie urządzenia w 2019 roku są wyposażone w aparat fotograficzny, zatem zasłonka do kamery internetowej jest fantastycznym dodatkiem, i idealnym prezentem.Przedstawiamy Shield Webcam Cover, stylową i praktyczną zaślepkę, która jest najlepszą opcją zwiększenia bezpieczeństwa w domu lub w miejscu pracy. Webcam Cover jest łatwa do w użyciu i bardzo prosto jest ją zamocować. Plastikowa pokrywa jest trwała i wytrzymuje ciągłe otwieranie i zamykanie każdego laptopa. Przesuwana przednia pokrywa zapewnia dużą powierzchnię brandingową, którą można zadrukować sitodrukiem z logo i informacją o Twojej marce, co oznacza, że kiedy Klient lub Pracownik otwiera swój laptop lub korzysta z komputera, wchodzi w interakcję z Twoją marką, chroniąc jednocześnie prywatność!Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zaślepkach do kamer internetowych lub o dowolnych innych produktach, takich jak Code - pamięć USB na PIN - wypełnij nasz formularz szybkiej wyceny, a jeden z naszych account managerów będzie w kontakcie z Tobą niezwłocznie.

flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.