Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Gadżety na potrzeby mediów społecznościowych

Gadżetowe upominki w mediach społecznościowych to niezwykle popularny sposób na zdobycie zwolenników i zwiększenie widoczności marki. W naszym najnowszym poście prezentujemy kilka ekscytujących modeli, które możesz wykorzystać podczas kolejnej kampanii.

Promocyjne powerbanki
Media społecznościowe są w dużym stopniu wykorzystywane na urządzeniach przenośnych. Dlaczego nie trzymać swoich zwolenników  na telefonach naładowanych jednym z naszych reklamowych powerbanków? Twoje logo, hasło, adres strony internetowej naniesiemy na wybrany przez Ciebie model. Zobacz pełną ofertę powerbanków tutaj.


Stylowe ładowarki bezprzewodowe
Znane również jako ładowarki indukcyjne, te piękne modele z najnowszą technologią mogą bezprzewodowo ładować dowolne urządzenie z funkcją Qi-enabled, w tym najnowsze modele iPhone'a. Nasze modele można obejrzeć tutaj. Dostępnych jest wiele metod znakowania.

Spersonalizowane produkty audio
Oferują wygodne połączenie Bluetooth®. Nasza gama głośników i modeli słuchawek Bluetooth® to świetny sposób na promowanie Twojej marki, gdy Twoi potencjalni Klienci są poza domem. Zobacz nasze najnowsze modele tutaj.


Pamięci USB z brandingiem
Zawsze muszą być pod ręką w obecnych czasach. Markowy pendrive zawsze będzie w ciągłym użyciu. W zależności od zamówionego modelu, możemy nanieść Twoje logo sitodrukiem, grawerowanie wygrawerować, wytłoczyć lub zadrukować cyfrowo w pełnym kolorze. 


Gotowy na ofertę?
Wystarczy wypełnić nasz formularz szybkiej wyceny, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Przedstawimy ofertę cenową mailowo, a także na Twoje życzenie wyślemy darmowe próbki z dostawą na następny dzień.


flashbay Autor: Gerhard de kock
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.