Twister

Blog Nasze najnowsze modele

Rok 2018 był dla nas pracowity. Wprowadziliśmy na rynek ponad 20 nowych modeli w kategoriach USB, power, audio i gadżety. Tutaj przyjrzymy się niektórym z naszych najnowszych modeli i zobaczymy, w jaki sposób mogą one dodać energii Twojemu kolejnemu spotkaniu, wydarzeniu lub konferencji.

Flex USB
Wyposażony w elastyczną końcówkę obudowy, Flex jest pomysłowym i zabawnym sposobem na promowanie Twojej organizacji. Posiada również solidną metalową sprzączkę do przymocowania  zestawu kluczy lub smyczki.


Memo USB
Oferuje metaliczną powierzchnię do druku sitem lub graweru laserowego Twojego logo. Memo posiada poręczny mechanizm 'click', który wysuwa i chowa złącze USB.


Bounce USB
Wyposażony w 3 złącza USB , Bounce jest przechowywany w silikonowej obudowie 'soft-touch'. Posiada dobrze wyeksponowane pole znakowania dla Twojego logo i może być używany na komputerach i innych urządzeniach mobilnych.


Powerbank Rescue
Zasilany 3 bateriami AAA, model rescue może ładować wiele typów urządzeń poprzez 3 konektory USB. Możesz oznaczyć każdą stronę swoim logo, adresem strony internetowej, hasłem czy innymi elementami.


Powerbank Volt
Smukła i stylowa karta-powerbank. Volt może być zadrukowany sitem lub grawerowany laserowo z Twoim logo. Urządzenia Apple i Android można ładować za pomocą dostępnych opcji złączy USB.


Głośnik Aqua
Wodoodporny, zabawny głośnik Bluetooth®, który można przykleić do większości powierzchni dzieki przyssawkom. Górna powierzchnia to pole zadruku sitem dla Twojego logo czy hasła marki.


Słuchawki Vibe
Dostępne w wersji przewodowej lub bezprzewodowej Bluetooth®. Każda słuchawka  może być oznakowana Twoim logo. Dostępne w 8 żywych kolorach.


Kabel USB Connex
Stylowy kabel USB, który można łatwo zamocować do kluczy. Jeden koniec posiada standardowe złącze USB, a drugi jest dostępny w wersji USB-C, Micro-USB lub Lightning.


Butelka Vita
Wyposażona w dużą powierzchnię brandingową dla logo, Vita może pomieścić 750 ml zimnego płynu, a zakrętkę łatwo podpiąć pod karabińczyk.


Chcesz otrzymać wycenę?
Po prostu odwiedź naszą stronę i wypełnij formularz szybkiej wyceny. Jeden z naszych account managerów skontaktuje się wtedy z Tobą i przedstawi ofertę/zleci wysyłkę darmowych próbek.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.