Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog 2019 – Rok zadowolonych, zdrowych i zaangażowanych pracowników!

Strategiczne inwestycje w technologie mogą zwiększyć wydajność i pomóc w tworzeniu zdrowszej i szczęśliwszej kultury w miejscu pracy.
Nasz najnowszy blog analizuje, w jaki sposób firmy mogą poprawić środowisko pracy przy lekkiej pomocy technologii.

Maksymalizacja aktywności poprzez ruch
Miejsca pracy powinny zachęcać do ruchu. W zwykłym ośmiogodzinnym dniu pracy zaleca się, aby pracownicy siedzieli tylko dwie godziny, a korzystanie z biurek i urządzeń przenośnych, takich jak laptopy i telefony, ułatwia poruszanie się po biurze. Miłym dodatkiem jest dodanie zintegrowanej ładowarki indukcyjnej do biurka, pozwalającej pracownikom na ładowanie urządzeń kompatybilnych z Qi bez konieczności podłączania ich do sieci.
Pracownicy w podróży
W wielu firmach przynajmniej część  pracowników albo pracuje poza głównym biurem, albo jest w podróży. Technologia jest niezbędna dla tych członków zespołu. Wolne laptopy, telefony z wyczerpanymi bateriami i brak dostępu do danych mogą być szkodliwe dla satysfakcji i wydajności personelu. Lekarstwem na te problemy jest inwestowanie w technologię. Wiele firm na całym świecie wyposaża swoich pracowników w powerbanki i pamięci USB.Te proste dodatki mogą sprawić niesamowitą różnicę i ułatwić pracę.
Prezenty dla pracowników
Prezenty firmowe są doskonałym narzędziem motywacyjnym i występują w różnych formach. We Flashbay często pomagamy firmom z ich korporacyjnymi potrzebami w zakresie prezentów. Niektóre z naszych popularnych gadżetów firmowych to m.in. zestawy upominkowe, seria audio oraz oczywiście modele USB i powerbanki. Markowy prezent firmowy powinien być użyteczny i wartościowy dla odbiorcy. Znakowana logiem piłka antystresowa to już przeżytek w dzisiejszych czasach!Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych produktach, po prostu wypełnij formularz szybkiej wyceny. Jeden z naszych account managerów skontaktuje się najszybciej jak to mozliwe.


flashbay Autor: Gerhard de Kock
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.