Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Upominki świąteczne

Rok 2018 mija, a sezon świąteczny jest tuż za rogiem. To idealny czas na zamówienie markowych upominków promocyjnych dla klientów i pracowników.

Oto lista naszych modeli na okres Bożego Narodzenia, z których niektóre są dostępne tylko w limitowanej edycji.

Świąteczna pamięć USB
Jak świątecznie to świątecznie - Ten olśniewający, choinkowy USB może pomieścić do 128 GB danych i możemy wygrawerować lub nanieść sitodrukiem Twoje logo. Zamów już teraz, póki jeszcze są w produkcji.


Świąteczne edycje ładowarki Forest i powerbanku Maple
Wybierz jeden z czterech świątecznych wzorów, które są grawerowane laserowo na każdej sztuce. Następnie dodaj swoje logo - grawerem lub sitodrukiem. Wspaniały prezent, który będzie używany codziennie.

Zestawy upominkowe Noel
Wybierz pomiędzy małym, średnim i dużym rozmiarem. Każdy zestaw upominkowy zawiera starannie dobrane produkty, które mogą być oznaczone Twoim logo. Elegancka metalowa blaszka na etui może być również oznaczona Twoim logo lub hasłem.

Oczywiście nasze inne modele również stanowią doskonały prezent firmowy. Tutaj można obejrzeć wszystkie świąteczne modele lub całą naszą gamę produktów.

Gotowy na ofertę?
Wystarczy wypełnić nasz formularz szybkiej wyceny, a jeden z naszych pomocnych elfów skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe. Możemy od razu wysłać do Ciebie e-mail z cenami, a także wysłać darmowe próbki następnego dnia.


flashbay Autor: Sarah Chambers
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.