Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Pamięci USB dla fotografów

Fotografowie używają różnych metod dzielenia się i dostarczania swojej pracy z klientami. Od tworzenia niestandardowych płyt CD, aby zaprezentować swoją markę, lub w formie portfolio zdjęć  do pracy z nowym klientem lub pracodawcą.

Jednak takie metody mogą stać się dość kosztowne, a ze względu na potrzebę bezpiecznego przechowywania danych w niezawodnym urządzeniu pamięci masowej, korzystniejsze staje się wykorzystanie spersonalizowanych pamięci USB do prezentacji swoich usług fotograficznych.

Dlaczego spersonalizowane pamięci USB to najlepsza opcja?

1. Wygoda: spersonalizowane pamięci USB są lekkie, poręczne i wydajne w użyciu. Wystarczy porównać je je z CD lub fizycznymi kopiami zdjęć i łatwo zauważyć dlaczego USB staje się tak popularnym obecnie rozwiązaniem


2. Promuj się: Świadomość marki jest jednym z głównych celów fotografa. Możliwość rozdawania USB z Twoim logo, danymi kontaktowymi i cyfrowymi zdjęciami Twojej pracy jest niezwykle ważnym narzędziem w rozwoju Twojej firmy.

3. Przystępna cena i niezawodność: spersonalizowane pamięci USB można zamówić luzem w cenie hurtowej z pożądanymi specyfikacjami dotyczącymi przechowywania danych, projektami i designem merki. Ich konstrukcja i funkcjonalność jest również wysoce niezawodna, zapewniając wieloletnie użytkowanie, jeśli są prawidłowo przechowywane.4. Personalizacja: W zależności od końcowego zastosowania pamięci USB. Wielu z naszych klientów z branży fotograficznej markuje każdy egzemplarz z logo lub, jeśli rozdają zdjęcia ślubne, jest to miły osobisty akcent z nazwiskami pary.

Potrzebujesz więcej inspiracji?
Przejdź do naszej strony Pinterest i zobacz, co zrobili inni fotografowie i organizacje z naszymi modelami USB.

Gotowy na wycenę?
Wystarczy wypełnić nasz formularz szybkiej wyceny a jeden z naszych opiekunów klienta będzie w kontakcie tak szybko, jak to możliwe.flashbay Autor: Sarah Chambers
4 Komentarze | Zostaw swój 
Natalie v, NVS Capture | 24 Mar, 2019
I would like a quote on your custom USB drives for my clients
Chris , Flashbay | 25 Mar, 2019
Hi Natalie,

Thanks for getting in touch.

An Account Manager will be in contact shortly regarding prices.

Many thanks,

Chris at Flashbay
John and Rachel, Wilde Photography | 26 May, 2019
Looking for prices on the wooden branded box & usb please.  Tia
Chris , Flashbay | 27 May, 2019
Hi there,

Thanks for getting in touch.

An Account Manager will be in contact shortly regarding prices and branding options.

Many thanks,

Chris at Flashbay
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.