Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Kreatywne produkty promocyjne dla szkół i uniwersytetów

Chcesz zainspirować studentów do promowania swojej szkoły lub uniwersytetu?
Nie wiesz od czego zacząć?
W przypadku odpowiedzi twierdzącej, ten post jest dla Ciebie. W tym miejscu pomożemy Ci odkryć najbardziej kreatywne produkty promocyjne, z których Twoja szkoła lub uniwersytet może skorzystać, aby rozreklamować Twoją instytucję.

Pamięci USB, aby pomóc uczniom w zapisaniu ich pracy

Z coraz większą liczbą szkół i uniwersytetów stosujących nowe technologie do nauczania swoich studentów, spersonalizowana pamięć USB pozwoli Twoim studentom na łatwe zapisywanie i wymianę plików. Umieszczenie logo na pamięci USB pomoże zwiększyć ekspozycję szkoły/uniwersytetu za każdym razem, gdy jest używana.

Wyślij zestawy prezentów promocyjnych potencjalnym nowym uczniom

Nie masz drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia. Nowi studenci porównujący wiele szkół i uniwersytetów chcą mieć pewność, że ich wybór ich nie zawiedzie.  Nasze technologicznie promocyjne zestawy upominkowe to doskonały sposób na przyciągnięcie ich uwagi. Zestawy te obejmują powerbank, głośnik Bluetooth®, pamięć USB oraz ładowarkę samochodową USB. Świetny pakiet startowy, z którego będą korzystać codziennie. 

Upominki dla absolwentów

Kiedy studenci/uczniowie skończą lub zdadzą egzaminy końcowe, jaką możesz mieć pewność, że Twoja szkoła czy uniwersytet nadal będzie pamiętana?
Odpowiedzią jest oferowanie produktów technologii promocyjnej w formie upominków. Mogą to być zarówno pamięci USB, do przechowywania informacji takich jak roczniki i informacje dla absolwentów, jak i markowe głośniki i słuchawki. Im bardziej praktyczny produkt, tym bardziej będą z niego korzystać Twoi uczniowie.

Słuchawki dla drużyn sportowych

Drużyny sportowe reklamują instytucję poprzez swoją jednolitą i drużynową kolorystykę. Te barwy na produkcie promocyjnym jakim są spersonalizowane słuchawki to idealny  sposób na zwiększenie świadomości o jakości szkoły lub zespołu uniwersyteckiego.
Nie tylko będą one używane przez Twoich studentów codziennie, ale także często będą służyły jako świetna reklama Twojej szkoły/uniwersytetu, szczególnie wtedy, gdy drużyna gra mecze 'na wyjeździe'.

Pamięci USB, które obsługują urządzenia mobilne

Oferowanie uczniom przenośnych, przyjaznych pamięci USB umożliwi im łatwe przenoszenie pracy z laptopa lub komputera stacjonarnego bezpośrednio na telefon komórkowy. Ponieważ informacje są wtedy zawsze pod ręką, zapewnia to większą elastyczność Twoim uczniom i nie wymaga dodatkowej pamięci w telefonie.

1) Długopisy USB

2) Pamięci USB

3) Opaski USB

4) Pamięci USB z funkcją OTG

5) Breloki USB

6) Powerbanki w kształcie karty

7) Powerbanki

8) Poręczne głośniki Bluetooth®

9) Kable USB

10) Słuchawki Bluetooth®

11) Wodoodporne głośniki Bluetooth®

Zobacz więcej niesamowitych produktów promocyjnych dla szkół i uniwersytetów na naszej stronie,  gdzie możesz także zapytać o wycenę oraz zamówić bezpłatne próbki.Jeden z naszych konsultantów skontaktuję się wtedy z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sarah Chambers
1 Komentarze | Zostaw swój 
Tatiana | 28 Aug, 2018
Hello there,
I would like to quote for 100units with two-color logo for 4GB, 8GB and 16GB - USB Flash Drive, USB Keychain, the thin Key-shape and USB Pen drives, please.
Also the shipping cost with tracking number to Florida.
Thank you!
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.