Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog 15 kreatywnych przykładów brandingu

Jak zapamiętać markę i wyróżnić ją na tle konkurencji?

Prostą odpowiedzią jest promocyjny marketing produktów.

Dzięki markowym produktom, których Twoi klienci i klienci używają codziennie, takim jak pamięci USB powerbanki, Twoja marka będzie widoczna za każdym razem, gdy będą z nich korzystać. Pomaga to stworzyć długotrwałe wrażenie na klientach. Produkty promocyjne, które mają funkcjonalne zastosowanie, takie jak  produkty technologiczne, spożywcze/ napoje, produkty modowe i wiele innych, pozwalają na przenoszenie marki z jednej osoby na drugą.

Stwarza to dodatkowe korzyści dla Twojej marki. Za każdym razem, gdy Twoje markowe przedmioty są przekazywane, są one eksponowane na zupełnie nową publiczność.

Jak więc zdecydować, które produkty promocyjne są odpowiednie dla Twojej firmy do znakowania marką?

Przyglądając się produktom promocyjnym dla Twojego biznesu, wybór może być często przytłaczający. Prawda jest taka, że nie ma ograniczeń co do rodzajów produktów, które Twoja firma może oznaczyć. Decydując się na odpowiedni produkt promocyjny dla Twojej firmy, ważne jest jednak, aby dostosować go do potrzeb Twoich klientów. W tym celu należy wziąć pod uwagę, w jaki sposób Klienci będą korzystać z produktu i w jaki sposób może on stanowić wartość dodaną.

Jeśli wybierzesz niewłaściwy produkt promocyjny, może to mieć również odwrotny skutek, ponieważ Twoi klienci nie będą używać produktu lub, co gorsza, zapomną o nim. Aby uniknąć takiej sytuacji w Twoim małym biznesie, chcesz mieć pewność, że posiadasz szeroką gamę produktów promocyjnych dopasowanych do różnych potrzeb, np:

    Używanie produktów promocyjnych do najnowszych upominków lub konkursów.
    Wykorzystanie artykułów promocyjnych jako zachęty
    Promocja najnowszych ofert
    Przekazanie Pracownikom
    Przekazanie potencjalnym Klientom podczas eventu
    Oferuj klientom produkty promocyjne przy zawieraniu transakcji.

Pamięć USB dla klientów w celu przechowywania informacji biznesowych lub banki zasilania, aby mogli oni ładować swoje telefony i nosić swoją markę w dowolnym miejscu.

Dla małych firm istnieje dziś wiele kreatywnych sposobów na to, aby Twoja marka znalazła się przed idealnymi klientami. Nie wszystkie z nich są produktami Flashbay! Dlatego stworzyliśmy listę 15 przykładów marki Small Business, aby zainspirować i pokazać, jak Twoja firma może kreatywnie znakować swoje produkty i usługi.


1) Stylowe puszki2) Piękne torebki zakupowe3) Śmieszne t-shirty


4) Pyszne zawijane cukierki


5) Nieszabloneowe etykiety na wina


6) Rustyklany design


7) Opakowania w zebrę


8) Nasze eleganckie głośniki Bluetooth®

9) Przezroczyste wizytówki


10) 'Wąsate' pędzle


11) Designerskie kubki na kawę


12) Poręczne pamięci USB


13) Przydatne powerbanki


14) Słuchawki Bluetooth®


15) iPad™ etui

Na naszej stronie znajdziesz inne ciekawe technologiczne gadżety reklamowe, gdzie również możesz wypełnić formularz szybkiej wyceny, a opiekun handlowy wkrótce się z Tobą skontaktuje.


flashbay Autor: Sarah Chambers
2 Komentarze | Zostaw swój 
Mxolisi , Ambishin Corner | 03 Jun, 2018
I'm interested in  cups, USB & power banks
Sarah Chambers, Flashbay | 04 Jun, 2018
Hi Mxolisi, we specialise in promotional technology, therefore, would be more than happy to help give you a quote for USBs and Power Banks. However, we do not offer cups. One of our account managers will be in touch to help process a quote for you.
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.