Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Wielofunkcyjne Pamięci USB

Pamięci USB mają wiele zastosowań. Poniżej prezentujemy naszą listę multifunkcyjnych modeli pendrive'ów. Każdy z nich oznakujemy Twoim logo.

Pop
Model Pop jest wykonany z wysokiej jakości aluminim, na którym Twoje logo możemy nanieść sitodrukiem lub wygrawerować laserowo. Pop to również otwieracz, co sprawia, że jest niesamowicie popularnym modelem - zwłaszcza w okresie letnim.


Clip
Model Clip to niezwykle kompaktowy pendrive, który zmieścić może nawet 128GB danych. Oferujemy go w 8 podstawowych kolorach, jednak możemy również stworzyć indywidualną powłokę Pantone. Clip jest jednocześnie bardzo funkcjonalnym spinaczem.


Ink i Note
Modele Ink i Note pomieszczą do 128GB danych. Jednak to nie jedyna ich zaleta - to przede wszystkim długopisy, dzięki czemu są praktycznie cały czas w ręku. Główną różnicą między nimi jest dostępne pole zadruku  oraz kształt chipu USB.

Slap i Lizzard
Nietuzinkowe i poręczne modele Slap i Lizzard to idealne połączenie USB i opaski na rękę. Dostepne w 8 podstawowych kolorach lub z indywidualna powłoką Pantone. Dzieki dużej poziomej powierzchni zadruku, świetnie zaprezentuja adres strony www lub slogan Twojej marki.


Light
Niezwykle użyteczny model - wystarczy go nacisnąć, aby zaświeciła dioda LED. Model Light oferuje obustronny zadruk cyfrowy w pełnym kolorze. Jeden z popularniejszych modeli wśród naszych Klientów.


Event
Model Event to połączenie USB i smyczy na szyję. Zarówno moduł USB jak i sama smycz mogą być znakowane Twoim logo. Idealny model na wszelkiego typu konferencje, wystawy czy zgrupowania.


Chcesz otrzymać wycenę?
Wystarczy wypełnić nasz formularz szybkiej wyceny, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.