Twister

Blog Trzy nowe modele Powerbanków

Nasz dział designu produktów był ostatnio pochłoniety pracą. Dzięki temu wprowadziliśmy niedawno do naszej oferty dwa nowe modele USB – WalletStick. Teraz prezentujemy trzy nowe modele Powerbanków – Core, Maple I Lux.

Core
Model z gumową w dotyku powłoką oferuje dwustronny nadruk Twojego logo sitodrukiem. Core oferowany jest w 8 podstawowych kolorach. Więcej informacji znajdziesz na stronie modelu.Maple
Wykonany z europejskiego drewna klonowego, model Maple może być zadrukowany Twoim logo z dwóch stron – sitodrukiem lub grawerem laserowym. Naturalna i delikatna w dotyku drewniana obudowa stała się już bardzo popularna wśród naszych Klientów.Lux
Dostępny w czarnej, białej i brązowej kolorystyce, model Lux wykonany jest z miękkiej ekoskórki, na której możemy nanieść Twoje Logo sitodrukiem. Eleganckie wykończenie szwami sprawia, że jest to jeden z naszych prestiżowych modeli.Chcesz otrzymać wycenę?
Wypełnij nasz Formularz szybkiej wyceny, a dedykowany konsultant skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Tutaj możesz zobaczyć naszą pełną gamę modeli.

*W chwili obecnej oferujemy spersonalizowane Powerbanki na terenie Europy. W najbliższych miesiącach rozpoczniemy dostawy również do USA, Kanady, Austarlii, Nowej Zelandii oraz Azji.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.