Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Trzy nowe modele Powerbanków

Nasz dział designu produktów był ostatnio pochłoniety pracą. Dzięki temu wprowadziliśmy niedawno do naszej oferty dwa nowe modele USB – WalletStick. Teraz prezentujemy trzy nowe modele Powerbanków – Core, Maple I Lux.

Core
Model z gumową w dotyku powłoką oferuje dwustronny nadruk Twojego logo sitodrukiem. Core oferowany jest w 8 podstawowych kolorach. Więcej informacji znajdziesz na stronie modelu.Maple
Wykonany z europejskiego drewna klonowego, model Maple może być zadrukowany Twoim logo z dwóch stron – sitodrukiem lub grawerem laserowym. Naturalna i delikatna w dotyku drewniana obudowa stała się już bardzo popularna wśród naszych Klientów.Lux
Dostępny w czarnej, białej i brązowej kolorystyce, model Lux wykonany jest z miękkiej ekoskórki, na której możemy nanieść Twoje Logo sitodrukiem. Eleganckie wykończenie szwami sprawia, że jest to jeden z naszych prestiżowych modeli.Chcesz otrzymać wycenę?
Wypełnij nasz Formularz szybkiej wyceny, a dedykowany konsultant skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Tutaj możesz zobaczyć naszą pełną gamę modeli.

*W chwili obecnej oferujemy spersonalizowane Powerbanki na terenie Europy. W najbliższych miesiącach rozpoczniemy dostawy również do USA, Kanady, Austarlii, Nowej Zelandii oraz Azji.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.