Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Prezentujemy Państwu nowy model - Fin

W sierpniu wprowadziliśmy model WalletStick. W tym miesiącu mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejną nowość - model Fin.


Fin posiada obudowę z jednolitego, chromowanego odlewu cynkowego oraz dużą powierzchnię znakowania, która idealnie zaprezentuje Państwa logotyp w pełnym kolorze. Jak na zdjęciu poniżej, model Fin  wyposażony jest w wysuwane złącze USB z tyłu obudowy.


Pojemności
W obecnej chwili, model Fin oferowany jest we wszystkich naszych opcjach pojemnościowych: 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB oraz 128GB.

Kolorystyka
Oferujemy 8 podstawowych kolorów: biały, czarny, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty oraz różowy. Dla zamówień powyżej 250 sztuk istnieje możliwość indywidualnej powłoki Pantone.

Znakowanie
Na modelu Fin stosujemy druk cyfrowy w pełnym kolorze.

Czas realizacji
Obecnie, pendrive Fin dostarczymy Państwu w przeciagu 6 dni roboczych.

Dowiedz sie więcej
Po prostu wypełnij nasz Formularz Szybkiej Wyceny, a dedykowany konsultant skontaktuję sie z Tobą najszybciej jak to możliwe. Możemy również wysłać darmowe próbki naszych pamięci.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.