Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Flashbay oferuje już spersonalizowane Powerbanki

Od 2003 roku jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży spersonalizowanych pamięci USB. W tym czasie dostarczyliśmy dziesiatki milionów pendrive'ów do dziesiatek tysięcy firm na całym świecie. Z wielką przyjemnościa od sierpnia 2016 roku wprowadzamy do naszej oferty równiez spersonalizowane Powerbanki.

Popularność i użyteczność Powerbanków znacząco wzrosła w ostatnim czasie i wielu naszych Klientów zapytało nas o ten właśnie interesujący produkt podczas realizacji wspólnych projektów na pamięci USB. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę o niesamowite modele Powerbanków. Obecnie oferujemy nasze Powerbanki na terenie Europy. Wkrótce będziemy mogli dostarczać je naszym Klientom również w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii i Azjii. Oczywiście nasza oferta USB pozostaje dla nas równie ważna, aczkolwiek jest nam niezmiernie miło móc oferować od dziś nasz najwyższy poziom obsługi Klienta oraz troskę o Państwa zadowolenie proponując nowy produkt jakim są spersonalizowane Powerbanki.


W chwili powstawania tego wpisu oferujemy 8 modeli Powerbanków: Element, Card, Foto, Ergo, Maple, Lux, Core i Reflex. Wszystkie nasze modele możecie Państwo zobaczyć tutaj. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a wybór techniki nadruku jest szeroki - w zależności od modelu oferujemy druk sitowy, grawerowanie laserem czy druk uv.

Jeśli chesz dowiedzieć się więcej o naszych Powerbankach, wypełnij formularz szybkiej wyceny. Twój dedykowany konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
3 Komentarze | Zostaw swój 
Hazel Palad, GroWorx pty ltd | 04 Nov, 2019
quote for 20, 30, 50 pcs powerbanks 10000mah, logo branded 3-4 pantone colors. 
Tour, Maple, Lux and Card
Chris , Flashbay | 04 Nov, 2019
Hi Hazel,

Thanks for getting in touch.

We'll be in contact shortly regarding prices and branding options.

Many thanks,

Chris at Flashbay
Hazel Palad, GroWorx pty ltd | 04 Nov, 2019
sure thanks
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.