Twister

Flashbay oferuje już spersonalizowane Powerbanki

Od 2003 roku jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży spersonalizowanych pamięci USB. W tym czasie dostarczyliśmy dziesiatki milionów pendrive'ów do dziesiatek tysięcy firm na całym świecie. Z wielką przyjemnościa od sierpnia 2016 roku wprowadzamy do naszej oferty równiez spersonalizowane Powerbanki.

Popularność i użyteczność Powerbanków znacząco wzrosła w ostatnim czasie i wielu naszych Klientów zapytało nas o ten właśnie interesujący produkt podczas realizacji wspólnych projektów na pamięci USB. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę o niesamowite modele Powerbanków. Obecnie oferujemy nasze Powerbanki na terenie Europy. Wkrótce będziemy mogli dostarczać je naszym Klientom również w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii i Azjii. Oczywiście nasza oferta USB pozostaje dla nas równie ważna, aczkolwiek jest nam niezmiernie miło móc oferować od dziś nasz najwyższy poziom obsługi Klienta oraz troskę o Państwa zadowolenie proponując nowy produkt jakim są spersonalizowane Powerbanki.


W chwili powstawania tego wpisu oferujemy 8 modeli Powerbanków: Element, Card, Foto, Ergo, Maple, Lux, Core i Reflex. Wszystkie nasze modele możecie Państwo zobaczyć tutaj. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a wybór techniki nadruku jest szeroki - w zależności od modelu oferujemy druk sitowy, grawerowanie laserem czy druk uv.

Jeśli chesz dowiedzieć się więcej o naszych Powerbankach, wypełnij formularz szybkiej wyceny. Twój dedykowany konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.