Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Prezentacje wideo naszych spersonalizowanych pamięci

Nasza strona dokładnie prezentuje jak wygląda każdy z naszych pendrive'ów. Dostępne są ich szczegółowe zdjęcia w jakości HD. Jednak, aby nieco ożywić nasze spersonalizowane pamięci USB, postanowiliśmy stworzyć serię krótkich i ciekawych filmików z naszymi pendrive'ami.

W chwili gdy to piszemy, już 15 naszych modeli ma swoją własną prezentację wideo. Niektóre z nich znajdziecie poniżej. Każdy klip trwa około 60 sekund i sfilmowany został przy użyciu techniki zwanej 'stop motion' - użytej przy takich produkcjach filmowych jak Wallace & Gromit czy Uciekające kurczaki. Do niektórych klipów sami też stworzyliśmy muzykę (z różnym skutkiem).Filmowanie i koncepcja każdego z klipów to dzieło naszego wspaniałego David'a Green'a. Jak słusznie można przypuszczać, technika stop motion wymaga setek godzin przygotowań, filmowania, edycji i post produkcyjnych poprawek. Wszystko to zanim stworzy sie 60-sekundowy klip. Wielkie dzięki David!Przy okazji nastepnej wizyty na naszej stronie obejrzyj przygotowane klipy. Wydaje się nam, że stanowią ciekawy dodatek do naszej zorientowanej na Klienta oferty. 

Gotowy na swój nastepny projekt?
Wypełnij Formularz Szybkiej Wyceny,  a jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.