Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Spersonalizowane pamięci USB dla szkół i uniwersytetów

Flashbay dostarcza na całym świecie spersonalizowane pamięci USB dla tysięcy organizacji wśród których znajdują się banki, stacje telewizyjne, studia fotografii,
organizacje charytatywne oraz oczywiście szkoły i uniwersytety. Nasz najnowszy post poświęcony jest ważnej roli jaką odgrywaja spersonalizowane pendrive'y w edukacji. 

Rozpoczęcie roku akademickiego
Pierwsze dni to wprowadzenie nowych studentów w struktury uczelni. W tym okresie studenci sa zalewani wieloma ulotkami, t-shirtami, przypinkami, naklejkami czy pendrive'ami. Jeśli zapyta się studenta, który gadżet zatrzymał do użytku, to będzie to najpewniej pamięć USB - coś co będzie przydatne w ciagu roku akademickiego jak i poza nim.
Przechowywanie swoich prac
Studenci już od jakiegoś czasu używają laptopów, które stają się coraz popularniejsze również w gimnazjach i liceach. Oczywiście zapisywanie wszystkiego na dysku twardym to podstawowa forma przechowania danych, jednak zgranie prac i projektów na pamięć USB często uratować może cały semstr pracy, gdy pojawi sie niespodziewany wirus. 

Dzielenie się notatkami
Dzielenie sie notatkami i materiałami jest częstą praktyką na uniwersytetach. Zdarza się, że notatki krążą kilka lat i tworzą całkiem pokaźne pliki, które trudno przesłać mailem. Zgranie plików na pamięć USB jest wtedy najlepszym rozwiązaniem by podzielić się nimi z kolegami.

Zawsze możemy też nagrać na Twój spersonalizowany pendrive dowolną zawartość poprzez naszą usługę wgrywania danych.

Jeśli jesteś zainteresowany spersonalizowanymi pamięciami USB, wypełnij Formularz Szybkiej Wyceny. Jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.